18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Debiutująca Arámbula Odważna Arámbula? Razem z błogosławieństwem

Następnie Arasili Arambola Ujawnia, że ​​jego serce wyzwala nową miłość,Były Luis Miguel„Dzisiaj zaskakuje wszystkich, wynurzając się ze stawu z tajemniczym mężczyzną. Kim on jest?

od błogosławieństwa Arasili Arambola, pojawia się na ostatnim zdjęciu zrobionym z mężczyzną w czarnym kapeluszu i okularach.

ze swojej strony”nie sholJest ubrany w pełny strój plażowy w czarno-różowe paski z krzyżem z przodu i tak jak jego partner, Arasili ArambolaNosił też kapelusz, aby trochę zakryć twarz przed słońcem.

DA CLIC Tutaj zobaczyć zdjęcie

Na zdjęciu Aracely Arámbula Jaques, która ma zamiar dać swoją premierę o zachodzie słońca Scena „Dlaczego mężczyźni lubią taksówkę ***?” Udostępnij migawkę wszystkim subskrybentom, którzy tworzą niesamowitą „ArAfamilia”.

#Piątek Vierneeeesssssss, #ArAfamilia i uroczy Uriel to wiedzą… Jestem Chihuahua.

Była konkretnie z jednym ze swoich gwiazdorskich fotografów, z którymi była”.Aktorka telewizyjna„Raj przed kamerą, podczas gdy oboje cieszą się basenem w środku sesji w kierunku tłumacza Altagracia Sandovala Ramosa w”Bezoraz „El Señor de los Cielos”, produkcja Telemundo z „La Patrona”.

Znany współpracownik programu Aracely Arámbula Jaques, który pojawił się w „Mistrz kuchni latynoskiejWśród najnowszych wywoła poruszenie wśród społeczności liczącej nieco ponad 5 mln obserwujących.

Duet lśni ze stawu, z którego szacuje się, że profesjonalny fotograf trzyma jedną z nóg zestawu również programy takie jak ¡Niech żyje rodzina! …każde dzieckooraz „Problemy kobiet z prawdziwego życia”.

ten aktorka scenicznaArámbula Jaques, który pracował także nad takimi dziełami jak „Perfume de gardenias”, wywołał różne reakcje i komentarze, wiele ze strony współpracowników i bliskich przyjaciół ze świata rozrywki.

Pozdrowienia od przyjaciela, słynny szef kuchni napisał benito_molina

Miłej zabawy, wspaniałych pocałunków dla was obojga, nagłośnionych przez „byłą OV7” erikazabę.

Kocham cię, oddany sam @urielsantanafoto.

Tym i innym reakcjom towarzyszyła część publiczności artystki, która nie przestawała jej chwalić, dodając łącznie 166 492 lajków.

READ  „Nigdy się nie nauczyliśmy” przeszło do historii wśród komedii romantycznych – Kodasai

Należy zauważyć, że nie jest to nowość na portalach społecznościowych artystki i rodziny matki Miguela i Daniela Gallego Arambolla, która po wydaniu trzech albumów wydała w 2020 roku swój najnowszy materiał „Bad News” , co wskazali. To był ukłon w stronę słońca Meksyku.

Może zainteresuje Cię Aracely Arámbula o zielonym wyglądzie, który doprowadza wszystkich do szaleństwa

Może Cię zainteresować Aracely Arámbula obejmuje tylko trochę z kilkoma piórami

Może Cię zainteresować to, że po raz pierwszy zostaniesz zdyskwalifikowany z MasterChef Celebrity México