5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Debiutująca Arámbula Odważna Arámbula? Razem z błogosławieństwem

Następnie Arasili Arambola Ujawnia, że ​​jego serce wyzwala nową miłość,Były Luis Miguel„Dzisiaj zaskakuje wszystkich, wynurzając się ze stawu z tajemniczym mężczyzną. Kim on jest?

od błogosławieństwa Arasili Arambola, pojawia się na ostatnim zdjęciu zrobionym z mężczyzną w czarnym kapeluszu i okularach.

ze swojej strony”nie sholJest ubrany w pełny strój plażowy w czarno-różowe paski z krzyżem z przodu i tak jak jego partner, Arasili ArambolaNosił też kapelusz, aby trochę zakryć twarz przed słońcem.

DA CLIC Tutaj zobaczyć zdjęcie

Na zdjęciu Aracely Arámbula Jaques, która ma zamiar dać swoją premierę o zachodzie słońca Scena „Dlaczego mężczyźni lubią taksówkę ***?” Udostępnij migawkę wszystkim subskrybentom, którzy tworzą niesamowitą „ArAfamilia”.

#Piątek Vierneeeesssssss, #ArAfamilia i uroczy Uriel to wiedzą… Jestem Chihuahua.

Była konkretnie z jednym ze swoich gwiazdorskich fotografów, z którymi była”.Aktorka telewizyjna„Raj przed kamerą, podczas gdy oboje cieszą się basenem w środku sesji w kierunku tłumacza Altagracia Sandovala Ramosa w”Bezoraz „El Señor de los Cielos”, produkcja Telemundo z „La Patrona”.

Znany współpracownik programu Aracely Arámbula Jaques, który pojawił się w „Mistrz kuchni latynoskiejWśród najnowszych wywoła poruszenie wśród społeczności liczącej nieco ponad 5 mln obserwujących.

Duet lśni ze stawu, z którego szacuje się, że profesjonalny fotograf trzyma jedną z nóg zestawu również programy takie jak ¡Niech żyje rodzina! …każde dzieckooraz „Problemy kobiet z prawdziwego życia”.

ten aktorka scenicznaArámbula Jaques, który pracował także nad takimi dziełami jak „Perfume de gardenias”, wywołał różne reakcje i komentarze, wiele ze strony współpracowników i bliskich przyjaciół ze świata rozrywki.

Pozdrowienia od przyjaciela, słynny szef kuchni napisał benito_molina

Miłej zabawy, wspaniałych pocałunków dla was obojga, nagłośnionych przez „byłą OV7” erikazabę.

Kocham cię, oddany sam @urielsantanafoto.

Tym i innym reakcjom towarzyszyła część publiczności artystki, która nie przestawała jej chwalić, dodając łącznie 166 492 lajków.

READ  Ernesto Di Alessio oczyścił imię syna po skandalu

Należy zauważyć, że nie jest to nowość na portalach społecznościowych artystki i rodziny matki Miguela i Daniela Gallego Arambolla, która po wydaniu trzech albumów wydała w 2020 roku swój najnowszy materiał „Bad News” , co wskazali. To był ukłon w stronę słońca Meksyku.

Może zainteresuje Cię Aracely Arámbula o zielonym wyglądzie, który doprowadza wszystkich do szaleństwa

Może Cię zainteresować Aracely Arámbula obejmuje tylko trochę z kilkoma piórami

Może Cię zainteresować to, że po raz pierwszy zostaniesz zdyskwalifikowany z MasterChef Celebrity México