25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Davies, długoterminowy niski poziom w Bayern Monachium z powodu zapalenia mięśnia sercowego

Nagelsmann powiedział, że nie może ustalić, czy obrzęk jest związany z koronawirusem. „Prawda jest taka, że ​​on to robi i to jest obrzydliwe…” dodał.

Kanadyjski skrzydłowy Alfonso Davies odejdzie bezterminowo z powodu zapalenia mięśnia sercowego, które wykryto po wyzdrowieniu z infekcji koronawirusem.

O tym powiedział w piątek trener Bayernu Monachium, Julian Nagelsmann, na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem przeciwko Kolonia.

„W naszych testach każdego gracza, który miał infekcję koronawirusem, znaleźliśmy lekkie zapalenie mięśnia sercowego. Nie będzie ono dostępne przez następne kilka tygodni, ponieważ zapalenie powinno zostać całkowicie usunięte „. Powiedział Nagelsmanna.

„Zapalenie mięśnia sercowego nie jest tragiczne, ale trzeba je leczyć i to trwa. Długo nie będziemy mogli na to liczyć” on dodał.

Nagelsmanna Powiedział, że nie jest w stanie ustalić, czy obrzęk był związany z koronawirusem. „Prawda jest taka, że ​​tak i jest obrzydliwy…”, on dodał.

Davis Był jedną z wielu ofiar COVID-19 Bayern Za ostatni mecz przeciwko Borussii Mönchengladbach.

kim oni są Dayot Opicano, Tanguy Nyanzu, Omar Richards, Leroy Sane i Manuel Neuer Wrócili na trening.

Niemniej jednak Nagelsmanna Powiedział, że z wyjątkiem AktualnościOd każdego z nich oczekuje się, że zagra 90 minut.

„U bramkarza wymagania fizyczne są inne niż w polu zawodnika. Mamy nadzieję, że nie otrzymuje on ciągle strzałów na bramkę i nie musi wykonywać 50 rzutów obrońców”wytłumaczyć Nagelsmanna W razie gdyby Aktualności.

Kingsley Coman Pozostanie niski z powodu kontuzji mięśni, zanim zaraził się wirusem Corona.

READ  Pokonał Seattle Sounders w emocjonalnym meczu i został ogłoszony mistrzem Pucharu Ligi