2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Medrano mówi nam, dlaczego Ligno zostało odnowione w Chivas

Wszyscy byli zdumieni ciągłością Marcelo Michel Leno zatrudnienie chivas. Jednak Don powiedział Davidowi Medrano, co stało za decyzją zespołu Rojiblanco i co tak naprawdę się wydarzyło, aż

Ricardo Pelayes
Uwierz w to.

Marcelo Michel Leno Wygląda na półtorej stopy na zewnątrz trzoda. Po siedmiu meczach tymczasowy trener zremisował w trzech, przegrał jeszcze trzy i wygrał tylko raz… ale ostatecznie wydaje się, że to wystarczyło, aby utrzymać go na ławce.

Iker Casillas broni Raula Godinho | Ansar

Może Cię zainteresować: Rodolfo Pizarro wykazuje zainteresowanie Chivas

Dlaczego Leaño zostało odnowione w Chivas?

W mediach społecznościowych David Medrano potwierdził, że „usługa z obsługą” jest płatna i jest bardzo wątpliwe, aby dopiero dzień po odnowieniu Ricardo Pelayes W zespole ogłoszono, że Michel Lanio pozostanie.

Don Deivid potwierdził, że była to seria usług, które zostały wypróbowane przez zespół rojiblanco. będęAury Wergara trzymać Ricardo Pelayes, aby dyrektor sportowy utrzymał swojego „przyjaciela”, Lino, w kierunku artystycznym.

Jose Luis Melgargo / Jose Luis Melgargo

(LR) Menedżer Amaury Vergara Guadalajara, trener Marcleo Michel Leano i menedżer Ricardo Pelaez Deportivo de Guadalajara podczas meczu Ameryka vs Guadalajara, odpowiadającego 10. rundzie Torneo Apertura Grita Mexico A21 Liga BBVA MX, na stadionie Azteca, wrzesień 25, 2021.

(ID), właściciel Amaury Vergara, trener Guadalajary Marcelo Michael Leano podczas meczu Ameryka vs Guadalajara, odpowiadającego 10. dniu mistrzostw Apertura Grita Mexico A21 Liga BBVA MX, na stadionie Azteca, 25 września 2021 r.

Dobra decyzja na przyszłość chivas? Nie wiemy, ale wydaje się, że z wyników nie są skierowane, aby zatrzymać Leaño i Koniec 2022 Testem kwasu będzie trener, który tymczasowo przybył do zespołu Rogblanco.

Harmonogram Chivas w Grita México Apertura 2021

Nie ma jutra dla stada. Jeśli nie zostaną pokonani Mazatlan, mecz, który będzie można oglądać na ekranach Azteca 7 w piątek 5 listopada, nie wejdziesz na mecz Liga BBVA MX, co prowadzi do kolejnej porażki.

READ  Polemika we Francji: Mistrz świata potwierdził, że Lionel Messi nie powinien zdobyć Złotej Piłki 2021 z tego samego powodu, dla którego Zidane nie wygrał go w 2000 i 2006 roku

Jak dotąd jedyne zwycięstwo odniesione przez drużynę Marcelo Michel Leno W turnieju zdobył go u siebie z Tolucą. Będziemy musieli poczekać, jeśli chiverío będzie w stanie wyeliminować wszystkie trzy jednostki podczas swojej wizyty na Kraken, w przeciwnym razie dodadzą pierwszą porażkę ze swoim zupełnie nowym trenerem.

To może Cię zainteresować: W Chivas gramy we wszystkie mecze jako finaliści: Raul Godinho