3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Benavides zniszczył Kironi Davis w siedmiu rundach

„Czerwony Sztandar” zachował niepokonany „Zamknij go”, aby zmusić Angle’a do rzucenia ręcznika

Kolejna noc, kolejna wygrana przez nokaut dla David Benavides.

W tę sobotnią noc w Footprint Center w Phoenix w Arizonie,czerwona flagaZburzony w siedmiu rundach Kirone Davis Aby zwiększyć swój niepokonany do 25-0 z 22 nokautami.

Na oczach publiczności obywatel Feniksa, Benavids, był lepszy od pierwszego dzwonu i ukarany”Wyłącz toOgromna ilość ciosów.

Zanim rozpocznie się szósty i siódmy odcinek, poprosiłem o róg Davis Aby coś pokazać albo przestaną walczyć, jednak reakcja nigdy nie nadeszła i nie nastąpiła Runda 7 Ręcznik poleciał prosząc o zaprzestanie walki.

Davis, który pozostał w wieku 16-3-1 z 6 chloroformem, przybył jako zastępca dwa tygodnie temu po pierwotnym pretendentu Benavids, Jose Ozcategui, uzyskał kilka tygodni temu pozytywny wynik w teście antydopingowym i został usunięty ze sceny w oczekiwaniu na publiczność ze Światowej Rady Bokserskiej.

Walka nie była ostateczna, aby rzucić wyzwanie Mistrzowi WBC, Canelo AlvarezAle zwycięstwo pozwala Benavids, który poprosił o swoją szansę przeciwko Meksykaninowi, aby nie zniknąć z linii czekając na tę cenną okazję na najlepszego zawodnika w stosunku do funta, zapewniając niezwykły napływ pieniędzy, jak to miało miejsce w przypadku Callum Smith, Billy Joe Saunders, a ostatnio z Fabryka Caleba.

W walce rezerw były tymczasowy mistrz wagi lekkiej, Jose Benavidez Jr. , brat ’czerwona flaga, zremisował z Francisco Emmanuelem Torresem w uzgodnionej walce w wadze średniej. To była pierwsza bitwa o Józefa Po 37 miesiącach nieobecności w Anugado. Jego ostatnia walka miała miejsce, gdy przegrał z Terrence’em Crawfordem przez nokaut w 12 odcinkach.

READ  Transfery w Barcelonie | Szczegóły dotyczące transferu Aubameyanga do Chelsea