8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Darmowe pobieranie WhatsApp Plus 2023: Jak zainstalować najnowszy APK V23.20 Brak reklam na Androidzie? | GB WhatsApp Plus 2023 Łącze APK | Stany Zjednoczone | Meksyk | Kolumbia | Peru | Hiszpania | USA ES MX AR CO CL PE | Zagraj w DEPORA

Jeśli jesteś jednym z tych, bez których nie możesz żyć słynna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, do komunikowania się z całym światem, tutaj przedstawiamy ten wariant oryginalnej wersji o nazwie . Zwróć uwagę i nie przegap wszystkich szczegółów, aby pobrać go na urządzenie z Androidem. Ta wersja ma wiele opcji i funkcji, dlatego stała się ulubieńcem wielu użytkowników. Oczywiście ma to pewne wady, które pokażemy poniżej.

Rozwiąż wirusowy quiz „Żołnierz, poeta czy król”: zobacz wyniki testu osobowości

Aby zainstalować WhasApp Plus 2022 na swoim smartfonie, nie możesz mieć oryginalnej aplikacji na swoim telefonie komórkowym, ponieważ Twoje konto może zostać zbanowane. Musisz także wiedzieć, że istnieje wiele linków do pobierania, które są niebezpieczne i mogą uszkodzić Twój telefon komórkowy, dlatego zaleca się dostęp do wiarygodnych stron internetowych, o czym poinformujemy Cię później.

Jak pobrać WhatsApp Plus?

WhatsApp Plus nie jest oficjalną aplikacją, więc nie ma jej w sklepie ze smartfonami. Aby móc zainstalować go na swoim telefonie komórkowym, musisz Następnie pokażemy Ci kroki, dzięki którym możesz to zrobić:

  • Najpierw pobierz nowy plik APK .
  • Następnie zainstaluj APK i aktywuj opcję instalacji z nieznanych źródeł na Androidzie.
  • Należy pamiętać, że pobierając aplikację spoza Sklepu Google Play, należy aktywować Nieznane źródła.
  • Dlatego musisz podążać tą ścieżką, aby ją aktywować: Ustawienia – Bezpieczeństwo – Nieznane źródła – Akceptuj.
  • Na koniec uruchom plik .apk, aby wszystko było gotowe i można było korzystać z aplikacji. –

Co można zrobić z WhatsApp Plus?

Ta aplikacja jest zmodyfikowaną wersją oryginalnej aplikacji WhatsApp i została opracowana w 2012 roku przez hiszpańskiego programistę Rafalense. Aplikacja została opracowana głównie w celu większego dostosowania oprogramowania i wielu innych ulepszeń, o których dowiesz się poniżej.

READ  Ta imponująca Xiaomi to bestia za mniej niż 300 euro

Podobnie jak oryginał, WhatsApp Plus umożliwia użytkownikom czatowanie i wysyłanie zdjęć, emotikonów, filmów, dokumentów i plików, ale zawiera również funkcje, których nie ma w oficjalnej wersji, takie jak zmiana koloru czatów i interfejsu.

Kolejną zaletą jest to, że możesz korzystać z dwóch kont jednocześnie w WhatsApp Plus, czego nie można zrobić w oryginalnej aplikacji. Ponadto możesz dostosować swoje konto, dodając więcej prywatności, wybierając kontakty, których nie chcesz widzieć online, a nawet zmienić czas „ostatniego kontaktu”.

Jakie są wady WhatsApp Plus?

Wielu ekspertów twierdzi, że korzystanie z WhatsApp Plus nie jest najlepsze. Chociaż aplikacja sama w sobie nie jest niebezpieczna, może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Twoich prywatnych danych. Jako nieoficjalna aplikacja korzysta z serwerów innych niż oryginalny serwer i może zostać zhakowana.

Z drugiej strony WhatsApp może zablokować twoje konto, jeśli wykryje użycie tej aplikacji i możesz napotkać wiele problemów, aby je odzyskać, dlatego nie zaleca się instalowania tej aplikacji na telefonach komórkowych.

Jeśli otrzymasz wiadomość w aplikacji informującą, że Twoje konto jest „tymczasowo zawieszone”, oznacza to, że możesz używać nieautoryzowanej wersji WhatsApp zamiast oficjalnej aplikacji WhatsApp. Jeśli nie zaczniesz używać oficjalnej wersji WhatsApp po Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone, podała firma w oświadczeniu. Twoje konto może zostać zawieszone na stałe.

Może Cię to zainteresować