8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

DAR – Główny Urząd Inżynierii Lądowej Portu Lotniczego Centralny Port Komunikacyjny – otwiera polskie biuro

WARSZAWA, Polska–( BUSINESS WIRE )–Jan. 25, 2023–

16 stycznia firma Dar Al-Handasah Consultants -Dar- otworzyła swoje polskie biuro przy Alejach Jerozolimskich 142 B 02-305, Warszawa. Zmiana nastąpiła po rozpoczęciu przez firmę działalności projektowej jako wiodąca usługa inżynierii lądowej i wodnej na nowym lotnisku Centralny Port Komunikacyjny (CPK) w Polsce.

Ta informacja prasowa dotyczy multimediów. Zobacz pełną historię wiadomości tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230124005924/es/

[Right to left] Dyrektor regionalny Dar Danny Aoun, prezes i dyrektor generalny Dar Talal Sher, ambasador Libanu w Polsce Raina Charbel, prezes CPK Mikołaj Wild oraz dyrektor ds. lotnictwa w CPK Piotr Kasprzyk. (Zdjęcie: Drut AETOS)

W ceremonii inauguracji wzięli udział Dalal Sher, prezes i dyrektor generalny Dar, Danny Aoun, regionalny dyrektor operacyjny oraz panel czołowych dyrektorów firm i ekspertów branżowych. Wśród gości honorowych uroczystości byli Prezes i Dyrektor Generalny CPK Mikołaj Wild, Dyrektor Lotniczy CPK Piotr Kasprzyk, przedstawiciel Polskich Linii Lotniczych LOT, Ambasador Libanu w Polsce JE Reina Charbel oraz starsi wspólnicy, urzędnicy i zastępcy doradcy. Z polskiego przemysłu lotniczego.

Talal Sher, prezes i dyrektor generalny firmy Dar, powiedział: „Będąc jednym z wiodących konsultantów ds. projektowania samolotów, z naszym doświadczeniem na lotniskach na całym świecie, zainspirowała nas prawdziwa wizja i ambicje nowego lotniska firmy Dar. To był jeszcze większy zaszczyt kiedy nasza firma została uznana za wiodącą firmę świadczącą usługi w zakresie inżynierii lądowej. Jesteśmy tu dzisiaj, aby spełnić wszystkie nasze obietnice i nie tylko, wykorzystując naszą doskonałość techniczną i umiejętności doradcze, aby pomóc w stworzeniu bardziej zrównoważonego, przyszłościowego i odpornego lotniska, które może wzmocnić połączenia w Europy i umiejscowić Polskę jako hub kontynentalny.

Dyrektor regionalny Danny Aoun podkreślił długoterminowe zaangażowanie Dara w Polsce: „Postanowiliśmy zbudować zespół lokalnych ekspertów, którzy mogą wykorzystać znaczące doświadczenie naszej firmy i globalne referencje do wspierania i rozwijania projektów w Polsce i Europie, które mają jeszcze większy wpływ i wartość dla społeczności w całym kraju”.

READ  Polska wygrała po 15-minutowej przerwie z powodu deszczu przedmiotów

O dawaniu:

Dar jest jedną z wiodących na świecie firm konsultingowych świadczących usługi w zakresie projektowania, inżynierii i zarządzania projektami dla różnych sektorów rynku, w tym budynków i miast, transportu i infrastruktury cywilnej, wody i środowiska. Jest także członkiem-założycielem Darr Group, wielokrotnie nagradzanej globalnej grupy projektowej, inżynieryjnej i konsultingowej o globalnym wpływie i zasięgu. Do 2022 roku Dar Group zajęła 1. miejsce wśród międzynarodowych firm projektowych na rynku lotnisk, 10. wśród międzynarodowych firm projektowych, 3. w budynkach i 6. w transporcie (Record Engineering News).

www.dar.com

*Źródło: AETOS Wire

Oryginalny tekst w oryginalnym języku tej publikacji jest autoryzowaną oficjalną wersją. Tłumaczenia są dostarczane wyłącznie w celu dostosowania i należy je porównać z tekstem w języku oryginalnym, który jest jedyną wersją tekstu mającą skutek prawny.

Zobacz oryginalną wersję na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230124005924/en/

Kontakt: Polska Biuro:

Sonia Rudkowska

(+48) 699891333

[email protected]

Międzynarodowy:

Haya Yahya

009611790002

[email protected]

Słowo kluczowe: Polska Europa

Branża Słowo kluczowe: Architektura Usługi profesjonalne Transport Budownictwo i nieruchomości Podróże Inżynieria Lotnictwo Urbanistyka Transport Aerospace Consulting Produkcja

Źródło: Dar al-Handasa

Prawa autorskie Business Wire 2023.

Pub: 25.01.2023 05:04/Dysk: 25.01.2023 05:04

http://www.businesswire.com/news/home/20230124005924/es

ROCZNIE

Poznaj schemat zaufania