24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniela Corchón sprowadza do Polski międzynarodowy badminton z Soriano

W ten weekend ponownie zaplanowano dwa głośne wydarzenia dla graczy Soria-CS24 Badminton Club i AD89, z jednej strony seniorzy będą rywalizować w Medina del Campo National Master i młoda U17 Daniela Corchon. Polski Międzynarodowy Otwarty.

Wystąpi pięciu zawodników stołecznego klubu: Manuel Acero, David Hernández, Santiago Martinez, Victor Ortega i Jose Carlos Perez, czterech reprezentantów Burgos: Sergio Ladorre, Esther Pereira, Cristina Puebla. i José Romero.

Jose Romero rozpoczyna rywalizację dokładnie po roku przerwanym kontuzjami, a nominacja jest kamieniem probierczym do oceny jego powrotu do zdrowia.

Z najlepszymi krajowymi rakietami odnotowanymi, wielu Sorianos startuje jako rozstawieni liderzy, więc jak zwykle spróbują walczyć o medale.

Z kolei Daniela Corchón jest już w Polsce, gdzie miasto Suwałki wpisane jest do kalendarza Konfederacji Europejskiej w kategorii Polish Open sub17. Daniela planuje swój kalendarz wokół zawodów międzynarodowych, mając na celu zdobycie doświadczenia w zawodach międzynarodowych i możliwość udziału w mistrzostwach Europy dywizji. W Polsce będzie rywalizować w singlu i deblu z parami z Ibizy.

READ  Polska nakłada sankcje na 50 rosyjskich oligarchów i organizacji, w tym na Gazprom