27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniel Radcliffe broni młodej Trans Rowling — „Nie wszyscy tak myślą” — CINEMABLEND

Daniel Radcliffe broni młodej Trans Rowling — „Nie wszyscy tak myślą” — CINEMABLEND

JK Rowling wciąż znajduje się w centrum burzy ze względu na jej szczere stanowisko wobec społeczności transpłciowej. Teraz nadeszła kolej Daniela Radcliffe’a, by ponownie potwierdzić swoje poparcie dla młodych ludzi przeciwko pisarzowi Harry’ego Pottera.

W czerwcu 2020 r. JK Rowling, brytyjska pisarka stojąca za przebojową historią o Harrym Potterze, opublikowała serię tweetów, w których wypowiadała się przeciwko społeczności transpłciowej, mówiąc: „Znam i kocham osoby transpłciowe, ale wymazanie pojęcia płci pozbawia wielu zdolności do mówienia sensownie o swoim życiu”Zaniepokoiło to ludzi na całym świecie, w tym Daniela Radcliffe’a i innych aktorów, którzy po raz pierwszy pojawili się w filmach Boy Who Lived.

Reakcja bohatera filmów Harry Potter i Kamień Filozoficzny na Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 opublikowała list otwarty na portalu The Trevor Project, organizacji non-profit, która dedykuje swoje wsparcie zapobieganiu samobójstwom wśród osób LGBTQ społeczności: „Kobiety transpłciowe to kobiety. Każde stwierdzenie przeciwne wymazuje tożsamość i godność osób transpłciowych”.Przedstawiciel brytyjski powiedział w tym czasie.

obraz drutu

Choć lata minęły, świat nie zapomniał uwag Rowling, dlatego ostatnio rozmawiał z nim aktor z The Lost City i Weird: The Al Yankovic Story. IndiewireA Gdzie wznowił swoje ideały, a przy okazji rozmyślał o tym incydencie na portalach społecznościowych.

Powód, dla którego czułem potrzebę powiedzenia czegoś, kiedy to zrobiłem, zwłaszcza po skończeniu Pottera, Poznałam wiele gejowskich i transpłciowych dzieci i młodzieży, które poznały Pottera بقوةPrzyznał Daniel Radcliffe.

Obrazy Getty

Widząc, jak cierpią tego dnia, pomyślałem, że chciałem, aby wiedzieli, że nie wszyscy w serii czują się w ten sposób. I to było naprawdę ważne.

Związek, który nawiązał z organizacją, która pomaga społeczności LGBTQ, od razu skłonił go do działania, co aktor potwierdził również w Escape from Pretoria i Hands to Arms. „To było naprawdę ważne, ponieważ pracuję z Trevor Project od ponad 10 lat, więc nie sądzę, że byłbym w stanie spojrzeć na siebie w lustrze, gdybym nic nie powiedział”.Radlev potwierdził.

READ  Nowy zwiastun filmu yuri The Vexations of a Shut-In Vampire Princess – Kudasai

Chociaż od samego początku zdawała sobie sprawę z wpływu, jaki J.K. Rowling miała na jej karierę, przyznała, że ​​nie można dostać się do umysłu pisarki i poznać jej myśli, więc postanowiła pokazać swoje wsparcie dla transpłciowej młodzieży: „Nie do mnie należy odgadywanie, co dzieje się w czyjejś głowie”..