25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniel Pisogno i jego przyjaciel są bardzo chorzy i zmartwieni, nie wiedzą, co mają!

Daniel Ned, 48 lat, postanowił swobodnie cieszyć się życiem i z tego powodu już od kilku miesięcy wyglądał na szczęśliwego w swoich sieciach z Chłopak Jezus Castillo, 25 lat i był w związku z nią przez półtora roku. Ale to nie był tylko miód na chipsach, ponieważ kilka dni temu otrzymaliśmy ich zdjęcia w klinice w CDMX, robiąc badania; I dowiedzieliśmy się też od znajomego kierowcy, że kilka miesięcy temu Jezus Był poważnie w szpitalu. Powiedział nam to:

Jak się miewa Daniel?

„Od strony biznesowej bardzo spokojny po burzy z końca zeszłego roku i na początku tego roku, kiedy chcieli go wyrzucić z TV Azteca za udział w skandalach i bójkach z innymi celebrytami.”

– Ten rok przeszedł niezauważony, jak to zrobiłeś?
„W Ventaneando mierzą więcej w swoich komentarzach; nie stracił on swojego cytrusowego i sarkastycznego charakteru, który ludzie tak bardzo kochają, ale jak ostrzegano, jest kontrolowany. Inną rzeczą, która mu pomogła, była niefortunna śmierć Alberto Ciorany w marcu, bo wiesz, był świetnym dyrektorem generalnym w TV Azteca i chciał pobiec do Bisogno, bo mu się to nie podobało; potem, odkąd już go tam nie było, nie miał takiej samej presji, aby usunąć jego.”

– A zakochany?

„Cóż, zakochany, ku zdumieniu wszystkich, kontynuował ze swoim małym synkiem, Jesusem Castillo”.

– Nie sądziłeś, że to potrwa?
„Prawda jest taka, że ​​kiedy zaczęli się zaloty, nikt nie sądził, że przetrwają, a patrząc na nich, minęło już półtora roku”.

Związek układa się dobrze…

„Ich związek jest tak piękny, że pobrali się symbolicznie w sierpniu zeszłego roku w Chiapas, w rytuale, którym nie chcieli się dzielić nawet z najbliższymi przyjaciółmi, mówiąc nam tylko, że byli tak szczęśliwi, że zrobili ten krok”.

READ  La casa de papel: Tokio, czy będzie to spin-off po zakończeniu serialu Netflix? | Urszula Corbero | Seria | Sława

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem

Czy wiesz, czy mieszkają razem?

„Tak, mieszkali razem przez sześć miesięcy w domu Daniela, na południe od CDMX, i naprawdę pokazali się bez żadnych zmartwień w sieciach społecznościowych. Jezus towarzyszy mu w trasach El Tenorio Cómico, towarzyszył mu na Forum Ventaneando i jednoczą się poprzez gruby i cienki.”

Dlaczego mówisz „w złych czasach”?

„Mówię »w złych czasach«, bo od sierpnia do grudnia chodzili do prywatnej kliniki, bo Jezus spoważniał”.

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem

-Co się stało?

„Wszystko zaczęło się w sierpniu zeszłego roku; Jezus był w szpitalu, ponieważ cierpiał i mieli chwile wielkiej niepewności, kiedy był bardzo poważny”.

Co on miał?

„W rzeczywistości trzymali to w tajemnicy, ale został zabrany do szpitala na kilka dni i wygląda na to, że lekarze przeprowadzili na nim kilka badań”.

– Jak silny!…

„Jedyną rzeczą, jaką nam powiedział Daniel, było to, że bał się, że Jezus ma śmiertelną chorobę, ale na szczęście wyzdrowiał i wyszedł, chociaż jeszcze nie został wypuszczony”.

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem

– Do naszego redakcji zdjęcia obu dotarły do ​​kliniki i oboje wyglądali na zaniepokojonych, więc co o tym wiesz?

„Po wypisie ze szpitala nadal jeździli do szpitala, bo Jezus nie mógł dożyć setnej rocznicy. Bardzo uważali w tej sprawie, ale mogę powiedzieć, że bardzo się martwili i tego dnia robili różne Chociaż nadal nie wiedzieli, co ma Jezus, zrobił test na HIV i wynik był negatywny”.

– W zeszły piątek Daniel poprosił przez Twittera o pomoc w ubezpieczeniach społecznych…

„Tak, kilka dni temu korzystał z mediów społecznościowych, aby szukać pomocy w Urzędzie Społecznym, ale nie dlatego, że chciał, ale dlatego, że był pod presją”.

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem

– Pod jaką presją?

READ  Letitia Wright zaprzecza swoim kontrowersjom z Marvel Studios

Stało się tak, że matka Jezusa, przygnębiona, że ​​nie mogli znaleźć tego, co miał jej syn, postanowiła zabrać go do ZUS, na co Daniel się nie zgodził, bo robił wszystko, co w jego mocy, aby pomóc mu w prywatnych przychodniach w zakresie dla jego zdrowia, ale nie mógł powstrzymać matki przed przyjęciem tego.”

Dlaczego napisałeś ten tweet?

Ponieważ Jezus wezwał Daniela, aby mu pomógł, aby Urząd Opieki Społecznej mógł się nim szybko zająć, i tak, odpowiedzieli Danielowi od razu, chociaż spowodowało to wiele krytyki w sieciach, ponieważ

Oskarżyli go, że wykorzystuje swoją sławę do osiągania zysków”.

– A w ubezpieczeniach, co powiedzieli Jezusowi?

„Właśnie zaczął chodzić w piątek, a jego matka naciskała na to. Chociaż teraz wiedzą, że nie jest zarażony, nadal nie są pewni, czy nie wiedzą, co powinien być w stanie wyleczyć. ”

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem

Mam nadzieję, że wkrótce wyzdrowieją…
„Tak, teraz, gdy są tak szczęśliwi i swobodnie, zasługują na to, by zrobić wielki plusk i kontynuować wszystkie swoje plany”.

-Jakie są plany?

„Już przed tą sytuacją Jezus poprosił Daniela o pieniądze na otwarcie klubu w CDMX, a El Muñe, ponieważ jest w nim zakochany, odpowiedział, że tak. Miejsce będzie się nazywać La Circa, ponieważ będzie to cyrk antropo. gdzie będzie trakcja, akrobatyka i występy, ale potem pojawiły się problemy zdrowotne Jezusa i trzeba było wszystko odłożyć na bok, żeby się skupić.Mam nadzieję, że mężczyzna wyzdrowieje, bo wszedł w życie Daniela, żeby było lepiej i oboje zasługują na szczęście. ”

Bisogno poprosiła o pomoc na portalach społecznościowych w opiece nad swoim chłopakiem