18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniel Drexler żyje w dwóch równoległych światach: medycynie i muzyce – La Foz de la Frontera

Daniel Drexler żyje w dwóch równoległych światach: medycynie i muzyce – La Foz de la Frontera

Kiedy używa umysłu, Daniel Drexler Miał wrażenie, że żyje w dwóch równoległych światach. Pomysł ten nasilił się, gdy był nastolatkiem, gdy na przemian przechodził między naukowy i racjonalne i inne bardziej związane z sztukaPodobnie intuicja. Postanowił wybrać tylko jeden lek.

Przez kilka lat uważał, że bycie w dwóch obszarach jest ogromną wadą, ponieważ miał wrażenie, że dzieli swój wysiłek na dwa, więc zdecydował się wybrać tylko jeden obszar: lekarstwo.

Pod koniec swojej kariery był Muzyka Wrócił do swojego życia. Teraz utrzymuje obie dyscypliny równolegle, odkąd odkrył punkt równowagi.

„Stoję na jednym z najfajniejszych i najbardziej kreatywnych skrzyżowań, pomiędzy Nauki i sztuka. Chcę nadal utrzymywać kontakt z dyscyplinami naukowymi, mam wrażenie, że MuzykaPiosenkarka powiedziała w wywiadzie.

Chociaż był członkiem grupy badawczej zajmującej się leczeniem szumów usznych (szum w uszach, które jest związane z utratą słuchu), jest również kompozytor Urugwaj promuje swoją muzykę na arenie międzynarodowej. jego nowa pozycja łatwo on jest w tym łóżku.

„To erotyczna więź, która nie ucieka przed głębią i intensywnością, ale raczej jej szuka, i nie jest zdeterminowana tą ulotną kwestią, która mija nas we wszystkich dziedzinach życia, ulotna w pracy, miłości, stosunkach seksualnych i przyjaźni.

„Mówi o erotycznej więzi, która nie ucieka z głębi, szuka jej, nie zdeterminowanej tą ulotną kwestią, która przecina nas we wszystkich aspektach życia, efemeryczną w pracy, w miłości, w związkach erotycznych, w przyjaźni”. .

The łatwo Jest poprzednikiem swojego dziewiątego album Z dziewięciu niewydanych utworów, Głos bogini entropiiktóry będzie dostępny pod koniec roku, tymczasowo.

„Jest wiele piosenki W związku z pojęciem entropii w naszym życiu, tj. z tą drugą zasadą termodynamiki, która mówi, że cały wszechświat ma turbulencje i wyzwala się dla własnego rozwoju, rzeczy mają tendencję do chaosu i dezintegracji.

READ  Dlaczego komfort i środowisko są kluczem do dobrostanu zwierząt (wideo)

Odtąd zacząłem mówić o tym pojęciu, jakby entropia była wielką rządzącą boginią wszechświata, grecką królową Olimpu, która zamiast greckich bogów posiada wielkie prawa Nauki Jak prawo grawitacji, względności i ewolucji.

Z drugiej strony Artysta 53-latek powiedział, że zignorował porównania, które mogą istnieć między nim a jego wielokrotnie nagradzanym bratem Jorge Oscar za najlepszą piosenkę oryginalną W 2005 roku dla przedmiotu przez rzekę.

Między nimi, oprócz więzów krwi, istnieje przyjaźń, która od dawna jest pielęgnowana.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najtrafniejsze informacje zwrotne na swój e-mail

„Nie wybierasz swoich braci, ale wybierasz swoich przyjaciół. Miałem szczęście, że wybrałem go na mojego przyjaciela, z wyjątkiem tego, że mam brata, który jest prawdopodobnie jednym z moich najlepszych przyjaciół, pomijając trudności, jakie mi sprawił pierwszy etap, bo teraz jest już nie tak bardzo.

„Korzyść jest większa niż posiadanie sojusznika w życiu, cudownej osoby, którą tak bardzo kocham, z którą wzajemnie się wzbogaciliśmy w życiu, poprzez nieustanną wymianę uczuć, wiedzy i pomysłów, Muzyka, Wszystko nosi podstawę tej góry lodowej”.