27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czym jest medycyna precyzyjna?

Minister Zdrowia i Rodziny, Jesus Aguirre, z dyrektorem zarządzającym SAS, Miguelem Ánglem Guzmánem, oraz sekretarzem generalnym B+R+i w dziedzinie zdrowia, Isaakiem Toñezem.

Fundacja Progreso y Salud w Granadzie była gospodarzem prezentacji głównych linii Strategia andaluzyjska w medycynie spersonalizowanej, Jedno z przyszłych wyzwań Ministerstwa Zdrowia i Rodziny.

W szczególności w ciągu dnia Andaluzyjski Program Szkoleniowy Medycyny Precyzyjnej (Panmep), Wprowadzono linie biznesowe promujące medycynę precyzyjną, zwaną także medycyną spersonalizowaną. Specjalność ta charakteryzuje się metodą zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób z uwzględnieniem materiału genetycznego pacjenta, jego stylu życia itp. W ten sposób medycyna precyzyjna traktuje Informacje genetyczne i inne cechy patologii W celu ustalenia diagnozy lub leczenia choroby

W celu podniesienia rangi specjalizacji medycyna precyzyjna Minister Zdrowia i Rodziny uczestniczył w tych konferencjach, Jezus Aguirre; Dyrektor Zarządzający Andaluzyjskiej Służby Zdrowia, Miguel Angel Guzman, oraz Sekretarz Generalny B+R+i w Zdrowiu, Izaak Tunezja.

Jak mówi konsultant z Andaluzji: „Szkolenie to jest skierowane do profesjonalistów w różne specjalności Zaczynając od onkologii, chirurgii czy histopatologii, bezpośrednio wpłynie to na pacjenta, dla którego pracujemy na rzecz jego zdrowia, jakości życia i bezpieczeństwa w medycynie precyzyjnej, co jest jednym z wyzwań rządu Andaluzji.”

W tym celu medycyna precyzyjna jest wyraźnie uwzględniona w Nowa strategia B+R+i w zdrowiu 2020-2023, a obecnie prowadzi znaczące badania w całej Andaluzji już docierające do pacjentów.

W szczególności na tej konferencji, która odbyła się w Centrum Symulacji Klinicznych Iavante-Fundación Progreso y Salud w Granadzie, Regionalni Koordynatorzy Strategii Badań i Innowacji Zdrowia oraz Sieci Laboratoriów Klinicznych SSPA, J.Aveer Padillo i Mio Jesus Barriga, Proste.

Ceremonia zamknięcia konferencji obejmowała rozwój i wyzwania medycyny precyzyjnej w leczeniu i leczeniu pacjentów z rakiem płuc, z przemówieniem głównym wygłoszonym przez Christian Rulfo, onkolog raka płuc i zastępca dyrektora badań klinicznych w Centre of Excellence for Thoracic Oncology/Tesh Cancer Institute w Mount Sinai Health System w Nowym Jorku.

READ  JEP dostarcza 73 ciała potencjalnych ofiar wymuszonego zaginięcia do Antioquia Legal Medicine

Chociaż może zawierać oświadczenia, oświadczenia lub notatki z placówek służby zdrowia lub specjalistów, informacje zawarte w pismach medycznych są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy konsultację z czytelnikiem we wszelkich kwestiach związanych ze zdrowiem z pracownikiem służby zdrowia.