29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy zablokowany kontakt w WhatsApp może prowadzić rozmowy wideo?

W niektórych przypadkach użytkownicy Podanie z Wiadomości błyskawiczne WhatsApp Wymaga zerwania kontaktu w szczególności z określonymi osobami, aby mogły one czerpać korzyści z pracy zbanowany użytkownik ta oferta platforma cyfrowa Dzięki temu nie mogą już otrzymywać wiadomości tekstowych od tej irytującej osoby, a także filmów, zdjęć lub wiadomości głosowych.

Być może nie jest to najbardziej oczywista funkcjonalność, ale wykonanie tej czynności uniemożliwia użytkownikowi dodanie Cię do niej Czaty KolekcjaSpójrz na swoje zdjęcie profilowe, zobacz między innymi, czy jesteś online, ale co z rozmowami wideo lub rozmowami WhatsApp?

Kiedy blokujesz konkretnego użytkownika z WhatsApp, zamykasz drzwi do Telekomunikacja Z Tobą, więc w aplikacji nie będzie możliwości skontaktowania się z Tobą przez komunikatory ani w wiadomości tekstowej, ani z nią treści multimedialnePołączenia i rozmowy wideo są ograniczone.

Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o użytkownika, który nie czuł się komfortowo w przeszłości i nie chce próbować ponownie, mając pewność, że dzięki WhatsApp zostawią Cię w spokoju za pomocą wszystkich tych środków.

Z drugiej strony nie oznacza to, że niemożliwe jest nawiązanie połączenia przez aplikacje innych firm, takie jak komunikator facebookowyI Instagram NS kabel Kiedy zablokujesz to na WhatsApp.

Sugerujemy przeczytanie 4 podstawowe nawyki, których nastolatki powinny nauczyć się oszczędzać pieniądze

Istnieje również możliwość wysłania im SMS-a Wiadomości SMS Możesz też wykonywać połączenia telefoniczne, ponieważ ograniczenie dotyczące blokowania innych użytkowników WhatsApp jest ograniczone do tej aplikacji, ale możesz używać innych aplikacji do blokowania połączeń przychodzących z określonych numerów.

Polecamy Starlink dla Elona Muska: Drogi Internet z dużymi korzyściami

Jeśli chcesz zablokować kogoś przez WhatsApp, aby nie kontaktował się z Tobą, możesz wykonać następujące kroki, aby umieścić tę osobę na czarnej liście na platformie, niezależnie od tego, czy używasz Androida, czy iOS jako systemu operacyjnego:

  • Uzyskaj dostęp do WhatsApp i znajdź rozmowę z osobą, którą chcesz zablokować.
  • Wejdź na czat i naciśnij przycisk u góry Dostosować Jest to ikona z trzema pionowymi kropkami po lewej stronie.
  • Menu, które się tam pojawi, wyświetli kilka opcji, a następnie naciśnij Plus zobaczyć resztę.
READ  Sony umieściło wbudowany 1-calowy czujnik aparatu i wyświetlacz 4K 120 Hz w najpotężniejszym smartfonie w historii.

Na koniec wybierz Blokuj, aby zablokować możliwości wysyłania wiadomości lub połączeń przez tę osobę, a także wszelkiego rodzaju treści multimedialne i aspekty, o których mówiliśmy wcześniej.

Więcej informacji na ten temat i nie tylko znajdziesz w dziale Technika z moja kieszeń.