26 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Vicente Fernandez zmarł 12 grudnia? Towarzysz Chinti potwierdza, że ​​rodzina skłamała

że to 12 grudnia legenda muzyki meksykańskiej, Vicente Fernandezzmarł w wieku 81 lat według wersji rodzinnej piosenkarza; Jest jednak jego wspaniałym przyjacielem i partnerem, Gustavo Alfayt, co potwierdza, że ​​a Komfort.

ten Spiker Dołącz do listy celebrytów, którzy poświęcili swoje emocjonalne słowa i pożegnali się z…Charo de HuentitanChociaż w jego przypadku nie zawahał się oskarżyć rodziny”podniecenieO śmierci piosenkarza i potwierdzili, że kłamią Data zgonu.

Może Cię zainteresować: Tak obecnie wygląda Patricia Rivera, kobieta, którą zdradził na Vicente Fernandez w Dona Coquita

przez twoje konto Portal społecznościowy Facebook Udostępnij rozszerzoną wiadomość, w której mówi o metodzie Śmierć Vicente FernandezZarzucił im umyślną zmianę daty śmierci.więcej efektu”.

Vicente Fernandez i Gustavo Alfayt. Zdjęcie: Facebook Gustavo Alvite Martinez

„ten Teatralne i ekscytujące W którym rodzina zarządza sytuacją do tego stopnia, że ​​kłamie w historii, żeby „więcej oddziaływała”, „uderzała” w duszę. Myślę, że mój przyjaciel by tego nie zaakceptował ani nie zasłużył na to”.

Brak „Chente” w muzyce

Alvite powiedział, że to on… odległość: po Przez chwilę miał Świetny przyjaciel od ponad 50 latPonieważ jego rodzina odmówiła jego telefonów i w pewnym momencie miał z nim problem GustawSyn Don Chianti.

„Ale kilka lat temu nie podjął już decyzji o Poważne problemy zdrowotne Wyjaśniając szczegóły kary Vicente Fernandeza za opuszczenie sceny, powiedział spiker ku aplauzowi publiczności.

Może Cię zainteresować: To jest pseudonim, który Raul Velasco nadał Vicente Fernandezowi i który zawsze nazywał go | Wideo

„’dla Was, Nie chcę już wychodzić na scenę, bo jest mi bardzo przykro z tego powodu– Powiedz mi, kiedy ostatnio go widziałeś. O ileż większy podziw czułem! Doświadczyłem ich zamknięcia przed ważnymi występami. – „Jak wilk” – powiedział mi. Jego wizerunek, głos i szacunek dla ludzi były trzema punktami, które go wspierały Integralność techniczna„on dodał.

Gustavo Alvet i Vicente Fernandez rozstali się z rodziną piosenkarza. Zdjęcie: Instagram_vicentefdez

Powiedział, że smutek i uczucia były jednymi z przyczyn pogarszającego się jego stanu zdrowia, dlatego zamierza opuścić teatr, by poświęcić się rodzinie, którą pozostawił dla sukcesu i bogactwa: „Chciał być 'Tata’. ”

Na koniec potwierdził, że Vicente Fernandez zagości w sercach publiczności swoimi piosenkami: „Niech Bóg zmiłuje się nad tobą, mój drogi przyjacielu”.

Czytaj:

Alejandro Fernandez poprowadził flotację ojca do jego ostatniego miejsca spoczynku: wideo

„Zawsze pomagał wszystkim”: Lin Mai odmawia pogodzenia się ze śmiercią Carmen Salinas i właśnie dlatego

Rodrigo Fernandez „Nie” Vicente Fernandez, syn, czy był na pogrzebie Charo de Huentitana? To jest to, co wiadomo

READ  Anna Bertha Espen przemawia po raz pierwszy po śmierci Octavio Ocaña