3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Shakira rzuca nowe wskazówki Pique w „Acrostic”?

„alfabetyczny”nowa piosenka pt Shakira Ma nie tylko wiadomości dla swoich dzieci, Milana i Sashy, ale także kilka wskazówek dla swojego byłego partnera i ojca dzieci, Gerarda Pique.

Piosenka miała swoją premierę w ten czwartek youtube Dodaje ponad 408 tysięcy wyświetleń w ciągu pierwszych dwóch godzin swojego życia. Pomiędzy wersami wysyła szczeniętom wiadomość o odporności, aby się nie poddawały i nie ufały jej.

Przeczytaj także Shakira dedykuje Milanowi i Sashy listy miłosne w „Acrostic”; To są pełne teksty piosenek

Milan i Sasha, których inicjały prowadzą ich do gry pomysłów w piosence, przeprowadzili się wraz z mamą do Miami na Florydzie po tym, jak całe życie spędzili w rodzinnym domu w Barcelonie w Hiszpanii. Ujawniono nazwę prestiżowej szkoły na Florydzie, w której uczą.

Wśród wiadomości, które Shakira Dedykuje jej małym dzieciom: „Czasami biegniemy, ale nie docieramy”, „Chcę tylko twojego szczęścia”, „Uśmiech od ciebie to moja słabość”, „Jestem tu po to, czego potrzebujesz, „Przyszedłeś, aby dopełnić to, czym jestem”.

Ponadto Kolumbijczyk rzuca kilka wskazówek Pique, który był mu niewierny z Clarą Xia, 24-letnią dziewczyną, która jest obecnie jego partnerką.

Przeczytaj także Co oznacza słowo „Acrostic”, tytuł nowej piosenki Shakiry?

Jeden z pierwszych wersów, który był jej poświęcony Mediolan, Śpiewa: „Nauczyłeś mnie, że miłość to nie blef, że jak jest prawdziwa, to się nie kończy”, zaś w zdaniach dedykuje Sasza Brzmi on: „I chociaż nie wiem, jak nadstawić drugi policzek, nauczenie się wybaczania jest mądre”, „Jeśli rzeczy się zepsują, nie są wyrzucane, są naprawiane” i dodaje: „Masz problemy i Twoja twarz.”

„Trzeba oddać całe serce, nawet jeśli boli bez powodu” – mówi Kolumbijczyk w jednym z ostatnich wersów.

Oprócz trylogii „Te Felicito”, „Monotonía” i „Music Sessions 53 with Bizarrap”, Kolumbijka zadedykowała swojemu byłemu partnerowi inne utwory. W tym współpraca z Karolem G „TQG”.

READ  Uderzenie „Potterillo”: Po śmierci Vicente Fernandez Camila Fernandez przyznała się do strasznej choroby

Wśród piosenek, o których wiadomo, że były adresowane do prezesa Kings League, kiedy byli szczęśliwą parą, wydał „Yellow”, „The Bicycle”, „I Fell in Love” i „Perro Fiel”.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

sól