2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Poulter postawił ten warunek, aby zagrać w Adama Warlocka?

Niedawno potwierdzili, że Will Poulter będzie Adamem Warlockiem w Guardians of the Galaxy Vol.3 Marvel Studios.

Adam Warlock jest tutaj! Od sceny po napisach z Strażnicy Galaktyki Vol .2 (2017) Przybycie Adam Czarnoksiężnik, Fani Studio Marvela Chcieli wiedzieć, który aktor ją zagra. W końcu było Czy poulter Wybrany i mam nadzieję, że na poziomie osobistym.

aktor Czy poulter Ma silną karierę filmową, jak w nastoletnich opowieściach, takich jak Kroniki Narnii NS labirynt. Ale oprócz tego brał udział w świetnych filmach, takich jak Odrodzenie (2015), Machina wojenna (2017) i połowa lata (2019). Nie zapominając, że nie ma nic przeciwko zrobieniu takiej serii szkoła komediowa (2009), czarne lustro (2018) Dopesick: historia uzależnień (2021).

Warunek postawiony przez aktora do wcielenia się w rolę wielkiego bohatera.

Czy poulter Stoi przed największym wyzwaniem swojego życia, ale chce więcej. Więc pojawi się nie tylko w Strażnicy Galaktyki Vol .3, ale chce też zrobić serię jak Adam Czarnoksiężnik NS Disney Plus. Co z pewnością będzie niesamowitą rzeczą, więc możesz nadrobić to, że nie jesteś częścią serii Władca Pierścieni, odkąd podpisał, ale wtedy nie mógł być na planie.

Tak więc w ciągu najbliższych kilku lat będziemy mieli dużo treści Studio Marvela z Adam Czarnoksiężnik, bardzo potężna postać, która z pewnością wpłynie tak samo jak wielcy Avengers, tacy jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk i Thor.

Chcesz wiedzieć, jak Poulter wyglądałby jak Adam Warlock? Dowiemy się, kiedy zadebiutuje Strażnicy Galaktyki Vol .3 5 maja 2023 r. Inne filmy i seriale Studio Marvela można zobaczyć w Platforma przesyłania strumieniowego Disney Plus, klikając ten link.