2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy post terapeutyczny jest naprawdę skuteczny? Dowiedz się słowami eksperta

czy jest zdrowy? Szybko? Jak to zrobić? To tylko niektóre z pytań, które pojawiają się podczas przyjmowania tego systemu żywienia. Ofiara wielu mitów, należy przeanalizować, z czego się składają.

co to jest Szybko?

Post jest narzędziem terapeutycznym, które uruchamia proces fizjologiczny, który mobilizuje rezerwy energii zgromadzone w pożywieniu, oczyszcza organizm i aktywuje regenerację komórek.

Ta metoda jest idealna do detoksykacji, rewitalizacji organizmu i aktywacji naturalnych mechanizmów gojenia różnych schorzeń” – wyjaśnia Edgar Barionevo, dietetyk w Silvia Geralt Aesthetic Clinic for Anti-Aging i Medycyny Estetycznej.

[Los mejores rocódromos y zonas de escalada que puedes encontrar en Madrid]

Co to jest post terapeutyczny i jakie są jego zalety?

„Są to wytyczne dietetyczne oparte na ograniczeniu spożycia przez określony czas, które są przepisywane i nadzorowane przez eksperta, który pomaga organizmowi zapobiegać chorobom i leczyć je, ucząc go samouzupełniania i samoregulacji” – mówi Barrionuevo.

także, Wspomaga również komfort trawienny Aby organizm mógł prawidłowo realizować procesy metaboliczne i regeneracyjne, przyczynia się do eliminacji produktów przemiany materii oraz całkowicie oczyszcza jelito grube, sprzyjając aktywacji ketogenezy. Zmniejsza poziom utleniania w organizmie, zwiększa witalność i poprawia samopoczucie.

Jak to ćwiczyć?

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie Konieczna jest konsultacja ze specjalistą Aby doradzać, towarzyszyć i nadzorować nas podczas procesu, aby uniknąć szkód dla organizmu lub cierpienia z powodu braku składników odżywczych.

Jak wyjaśnia ekspertthe Szybko Można to zrobić na kilka sposobówz możliwością robienia tego z przerwami lub przez dłuższy czas.” Pierwsza polega na wykonaniu kilku godzin Szybko W ciągu 24 godzin na dobę może wynosić od minimum 12 godzin abstynencji do maksymalnie 24 godzin. z drugiej strony , Szybko Przyjmowanie o przedłużonym uwalnianiu przez ponad 1 dzień, zalecany czas trwania to 3 do 6 dni.

 • Szybko przerywany

  Metoda 12-14 jest najbezpieczniejsza na początek Szybko A robienie tego w domu jest proste, ponieważ pozwala organizmowi odpocząć od wlotów na niezbędne godziny. Do jej realizacji ideałem byłoby podawanie obiadów jak najczęściej i opóźnianie śniadań, w ten sposób te 12 godzin Szybko.

  Gdy ciało i umysł przyzwyczają się do tych okresów ograniczonego przyjmowania pokarmu, godziny posiłków można wydłużyć. Szybko Nawet ustanowienie tej metody jako sposobu na życie.

 • Szybko upierał się

  the Szybko Jest praktykowany przez długie okresy w określonych porach roku, od jednego razu w celu oczyszczenia do 4 w celu detoksykacji organizmu ze zmianą co sezon po 24 godzinach SzybkoOrganizm rozpoczyna proces wzmacniania komórek w oparciu o własne rezerwy.

  Aby rozpocząć ten proces, absolutnie niezbędny jest profesjonalista, który regularnie udziela porad, ściśle kontroluje stan każdej osoby i rejestruje jej rozwój.

  W tym czasie ciało podlega surowym ograniczeniom kalorycznym, aby organizm mógł aktywować swoje zdolności samooczyszczania i uzdrawiania. W tym czasie będziesz miał tylko koktajl, który zapewni niezbędne dzienne składniki odżywcze i 2 do 3 litrów wody. Jeśli plik istnieje Szybko Jeśli się rozprzestrzeni, profesjonalista przepisze również pewne suplementy diety, które zapewnią Twoje zdrowie, takie jak witaminy lub minerały.

READ  To, co zaobserwujesz na teście osobowości, ujawni Twoje życiowe oczekiwania | Test psychologiczny | wirusowe | nda nnrt | Meksyk