30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy płacisz za Amazon Prime? Możesz więc stworzyć nieograniczoną chmurę zdjęć i dzielić się nimi z kim chcesz

Jeśli masz Amazon Prime, możesz stworzyć nieograniczoną chmurę zdjęć i udostępniać je, komu chcesz, bez konieczności podawania hasła.

Amazon Prime obejmuje różne usługi, a jedną z najbardziej przydatnych jest Amazon Photos, usługa tworzenia kopii zapasowych zdjęć w chmurze

Odkąd Zdjęcia Google zdecydowały się zrezygnować z nieograniczonej bezpłatnej przestrzeni dyskowej i zacząć zarabiać, szukałem alternatywy, która nie tylko pozwala mi tworzyć nieograniczoną chmurę zdjęć, która pozwala mi mieć je zawsze dostępne, ale także Podziel się nim z moimi przyjaciółmi i rodziną w prosty sposób i jeśli to możliwe, za darmo.

Prawda jest taka, że ​​rozwiązanie było tuż pod moim nosem, bo wiązało się z jego wykorzystaniem Jedna z usług w abonamencie, która stała się dla mnie koniecznościązarówno za oszczędności na zakupach, jak i za platformę streamingową: Amazon Prime.

Jak korzystać ze Zdjęć Amazon, aby stworzyć nieograniczoną chmurę zdjęć i dzielić się nimi z najbliższymi

Jak być może już sobie wyobrażałeś, sztuczka polega na stworzeniu nieograniczonej chmury zdjęć i podzieleniu się nią z kimkolwiek chcesz w niej przebywać Korzystanie z konta Amazon Photosusługa dołączona do Twojej subskrypcji Prime, która zapewnia Nieograniczone miejsce na zdjęcia i 5G tylko na filmy.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby móc udostępniać nieograniczone miejsce na zdjęcia znajomym lub rodzinie, jest powiedzenie im, aby utworzyli darmowe konto Amazon, bez Prime, jeśli jeszcze go nie mają, ponieważ Ty, który płacisz za Amazon Prime, musisz zaprosić ich do swojej grupy rodzinnej.

Aby to zrobić, wystarczy udać się do Zdjęcia Amazona Z poświadczeniami użytkownika kliknij opcję plik rodzinny Znajdujący się w kolumnie po lewej stronie przycisk połączenia który pojawia się u góry, wpisz adresy e-mail powiązane z kontami Amazon osób, które chcesz dołączyć do swojej grupy rodzinnej, i kliknij przycisk Wyślij zaproszenie. Powinieneś wiedzieć, że możesz Zaproś maksymalnie 5 osób Aby udostępniać nieograniczone miejsce na zdjęcia w Amazon Photos.

Zdjęcia w chmurze Amazon bez ograniczeń -1

Wejdź do Amazon Photos i kliknij opcję „Archiwum rodzinne”.

Amazon Photos Unlimited Cloud-2

Kliknij przycisk „Zaproś”.

Zdjęcia w chmurze Amazon Unlimited-3

Wprowadź adres e-mail osoby, którą chcesz zaprosić, i kliknij przycisk Wyślij zaproszenie.

Po wysłaniu zaproszeń ich status pojawi się tuż pod przyciskiem połączenia w obrębie wydziału plik rodzinny.

READ  5 najstraszniejszych rzeczy, które astronauci widzieli na własne oczy w kosmosie — FireWire

Gdy osoba, którą właśnie zaprosiłeś, otrzyma wiadomość e-mail, musi ją po prostu otworzyć, kliknąć znajdujący się w niej link i kliknąć przycisk akceptuje.

Następnie zobaczysz komunikat potwierdzający, który Cię o tym poinformuje Został pomyślnie dodany do pliku rodziny Następnie wystarczy przejść do Sklepu Play i zainstalować aplikację Amazon Photos na swoim urządzeniu mobilnym.

Wreszcie ty i osoba, którą zaprosiliście do archiwum rodzinnego, będziecie musieli to zrobić Skonfiguruj aplikację Amazon Photos, wykonując te proste czynności:

  • Otwórz aplikację Amazon Photos na swoim telefonie komórkowym za pomocą konta Amazon
  • Kliknij logo Amazona który pojawia się w lewym górnym rogu
  • Kliknij symbol koła zębatego który znajduje się w prawym górnym rogu
  • Wejdź do sekcji Konfiguracja Barana
  • Usuń zaznaczenie opcji Zapisz filmy
  • Kliknij sekcję Foldery urządzenia do automatycznego zapisywania I wybierz foldery mobilne, których kopię zapasową chcesz utworzyć (Aparat, WhatsApp, Telegram … itd.)

Gdy wszystkie zdjęcia w wybranych folderach zostaną przesłane do chmury, każdy użytkownik zobaczy swoje zdjęcia w aplikacji Amazon Photos w ten sposób Właściciel subskrypcji Amazon Prime nie będzie musiał podawać swojego hasłaponieważ każdy członek profilu rodzinnego będzie miał własne konto i Będzie korzystać z nieograniczonego podstawowego przechowywania zdjęć użytkownika.

Ponadto każdy członek grupy rodzinnej Amazon Photos może udostępnić jedno lub więcej zdjęć pozostałym, po prostu wprowadzając odpowiednie zdjęcie, klikając ikonę udostępniania i wybierając opcję Dodaj do archiwum rodzinnego. Możesz uzyskać dostęp do tych udostępnionych zdjęć, otwierając aplikację Zdjęcia Google i Kliknij przycisk ze strzałką Który znajduje się w prawym górnym rogu aplikacji.

Sklep Google Play | Zdjęcia Amazona

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.

READ  Jak uzyskać bezpośredni dostęp do czytnika kodów QR w telefonie komórkowym?