1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy on już nie jest królem Midasem? Fani Monterrey przemianowali jego imię na Vucetich

Po szokującej porażce Rayados przeciwko tygrysomFani Monterey Swoje niezadowolenie wyrazili m.in Victora Manuela Vuceticha, który pozostaje dyrektorem artystycznym gangu. To jeszcze przez cały turniej pozostawali nikim Ulubiony i niekwestionowany lider.

W ten sposób Koty wyrzuciły mieszkańców BBVA wyłącznie w celu zdobycia najważniejszej osoby w mieście Grupa do tej pory: Sebastian Cordova. Kilka minut od niedozwolonego celu Hektor Moreno Nie na miejscu, co? Oznaczałoby to jego bilet do finału.

Czy on już nie jest królem Midasem? Fani Monterrey zmienili nazwę na Vucetich po porażce z Tigres

Rayados de Monterrey ze wszystkimi zaletami i zakładami na swoją korzyść, Został wykończony przez tygrysy który kontynuuje w wielkim stylu i jest już pierwszym półfinalistą, Czekam na zwycięzcę klucza między Chivas a Amerykąponieważ Águilas utrzymuje przewagę 0:1 i zdobywa rojiblancos w Azteca.

Vucetich i jego ekipa mogli być pierwszymi wicemistrzami, ale przegapili jeden ze swoich najlepszych sezonów. Dlatego fani Monterrey już zaczęli mówić o pracy jej dyrektora artystycznego I jak to od ponad dekady „kurczy się” w ważnych grach.

Pamiętajmy, że gdy w tych samych przypadkach brał Guadalajara, nie mógł pokonać Leóna, który deklasował ich pod każdym względem. To jest powód jego pseudonimu Król Midas został zmodyfikowany.

Niektórzy użytkownicy Twittera zaczynają skłaniać się ku tej nazwie”.Król obawia sięW przeciwieństwie do swojego pierwotnego tytułu, w przeszłości był wielokrotnie koronowany, ale w ostatnich sezonach nie był w stanie tego potwierdzić. Nic nie wiadomo o jego ciągłości w drużynie, Wielu ma nadzieję, że dzięki temu, co osiągnął w sezonie zasadniczym, utrzyma swoją pozycję.

READ  Meksyk przewyższa Stany Zjednoczone pod względem kosztów personelu