5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy najnowszy smartwatch Samsunga jest tego wart?

Przetestowałem smartwatch Samsung Galaxy Watch4 i tak myślę (zdjęcie z Best Buy Canada).

Jak zdarzyło się wielu innym ludziom w ciągu ostatniego półtora roku, mój codzienny spacer stał się rodzajem zbawienia dla mojego zdrowia psychicznego i fizycznego. To był więcej niż jeden powód, by wyjść z domu. Oznacza to, że osiągnięcie celu 10 000 kroków sprawiło, że poczułem kontrolę, kiedy najbardziej tego potrzebowałem.

Ponadto w pierwszej połowie roku pandemiaUczestniczyłem w tym, co lubię nazywać Wielką Migracją 2020 roku, lub jak to się często mówi: powrót do domu rodziców. Jako miła córka dwóch pasjonatów chodzenia, oznaczenie 10 000 kroków stało się moim codziennym minimalnym chodzeniem.

Nawet mając na uwadze ducha rywalizacji, po prostu polegałem na krokomierzu w telefonie, aby śledzić swoje postępy. Tak było przynajmniej dopóki nie mogłem przetestować smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczny.

& #xe1;  Analiza Samsung Galaxy Watch4: stylowy zegarek z wieloma funkcjami

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic (fot. Best Buy Canada).

Co to jest?

inteligentny zegarek Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczny To najnowszy dodatek do linii Galaxy Watch, który uwielbiają użytkownicy Samsunga. Dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu Oglądaj 4 Nie wpisuje się w sportowy wygląd tradycyjnych smartwatchy, ale można go łączyć z elegancką odzieżą.

Jednak smartwatch ma te same funkcje, co reszta urządzeń do noszenia marki, w tym monitorowanie poziomu tlenu i tętna.

Wstępna informacja zwrotna i przygotowanie

Smartwatch uruchamia się szybko i łatwo. Po pobraniu aplikacji Galaxy Wearable na telefon z systemem Android lub Google zapoznanie się z jej wieloma funkcjami zajmie Ci kilka minut.

Przetestowałem 42-milimetrową wersję smartwatcha (dostępna jest również wersja 46-milimetrowa) i idealnie leży na moim nadgarstku. Zegarek jest dostarczany z czarnym gumowym paskiem, a jako druga opcja jest również dostępny w kolorze białym.

READ  WhatsApp | Jak pobierać przypadki bez korzystania z innych programów | Aplikacje | Sztuczka 2021 | Smartfon | Pobieranie statusu | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Należy zauważyć, że podczas gdy poprzednie smartwatche Galaxy były kompatybilne z iPhone’ami, Galaxy Watch4 nie jest. Aktywacja urządzenia działa tylko w przypadku telefonów obsługujących usługi Google Mobile Services (GMS), które to funkcje nie są dostępne w urządzeniach z systemem iOS.

Okazuje się, że mam iPhone’a, więc walczyłem z tym, ale na szczęście mój partner ma Androida i hojnie poświęcił na chwilę swój telefon, abym mógł przetestować zegarek.

& #xe1;  Analiza Samsung Galaxy Watch4: stylowy zegarek z wieloma funkcjami

Reloj inteligente Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm (zdjęcie Best Buy Canada).

Cechy

Samsung wprowadza kilka godnych uwagi funkcji w swoim najnowszym zegarku Galaxy Watch. Pod względem estetycznym smartwatch ma wyrafinowany ekran dotykowy i prostą konstrukcję, która wiele chowa pod swoją powierzchnią.

Zaawansowany system śledzenia ćwiczeń Odkryj sześć bardzo popularnych zajęć, takich jak bieganie, wiosłowanie i pływanie, a użytkownicy mogą monitorować 90 innych aktywności fizycznych.

Dla osób z konkurencyjnych rodzin zegarek ma przewagę Zestaw wyzwań z aktywnościami i wyzwaniami Zaprojektowany specjalnie dla grup. Oprócz monitorowania przebiegu i wydajności biegu, zaawansowana technologia firmy Samsung może kontrolować Poziom tlenu w Twoim ciele i przekaż użytkownikom informacje na temat Odporność serca i płucOprócz ogólnego stanu sercowo-naczyniowego.

Smartwatch integruje Mapy Google, muzykę, osobistego asystenta i inne rzeczy, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć wszystko, czego potrzebujesz na swoim nadgarstku.

Cena £

Stawka godzinowa wynosi 300 USD w Stanach Zjednoczonych i 6 972 pesos w Meksyku Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczny Jest porównywalny do swoich konkurentów. Możesz znaleźć starsze wersje Galaxy Watch za mniejsze pieniądze, ale nie będą one zawierać tych samych funkcji, co nowszy model marki.

Reguła

Nie da się ukryć, że plik Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczny Ma ogromną ilość funkcji, których nie mają inne smartwatche. Lekki i prosty, to doskonały wybór dla osób poszukujących zalet smartwatcha, ale bez tradycyjnego, sportowego wyglądu.

READ  Menedżer meksykańskiej firmy StarGroup ujawnia, jak rozwinął swoją długą batalię prawną przeciwko Elonowi Muskowi o znak towarowy StarLink

Chociaż urządzenie Samsung nie współpracowało z moim telefonem, po obejrzeniu mojego partnera bawiącego się przez całą dobę w domu i podczas treningów, uważam, że to świetna inwestycja dla użytkowników Androida lub Google, którzy chcą monitorować swoje zdrowie.

Yahoo dokłada wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze produkty w najlepszych cenach. Część zakupów dokonanych przez linki na tej stronie możemy uzyskać. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Może Ci się spodobać:

Wideo | Pracownik rozstawia się w Burger Kingu, aby nauczyć, jak zrobić smażonego kurczaka

Kayla Kowler