2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy nadaje się do zakupu w lombardzie?, używany do testów

  • W Meksyku nieco ponad 20 procent populacji stara się opłacić wszelkiego rodzaju wydatki.

  • Szacuje się, że średnio 13 milionów Meksykanów ucieka się do wykluczenia rocznie.

  • Średnio 50 procent pionka w Meksyku składa się z wszelkiego rodzaju przedmiotów, narzędzi, gadżetów i nie tylko, podczas gdy reszta to biżuteria.

Globalny kryzys zdrowotny, konflikty militarne i społeczno-polityczne na całym świecie, a także niedobór surowców zmusiły dużą część ludności do stawienia czoła narastającemu kryzysowi gospodarczemu, zmuszając konsumentów do poszukiwania najlepszych opcji zakupu, Więc teraz twórca podjął się zadania przetestowania trafności zakupów w lombardzie.

Dla większości ludzi uciekanie się do lombardów jest sposobem na uzyskanie natychmiastowej płynności, która pozwoli im zmierzyć się z wszelkimi niepowodzeniami. Krajowe badanie włączenia finansowego Szacuje się, że co najmniej 20 procent ludności kraju ucieka się do zastawiania lub sprzedaży towarów, aby zaspokoić brak dochodów; Ponadto, zgodnie z badaniem Rynek pożyczek zastawnych w Meksyku, Każdego roku około 13 milionów ludzi zwraca się do tego wysiłku, który zwykle zarabia kwoty bliskie 600 000 pesos.

według PrendamexBiżuteria stanowi połowę zastawionego towaru. Pozostałe 50 procent stanowią przedmioty elektroniczne, urządzenia cyfrowe, samochody, gadżety i inne rzeczy, takie jak NarzędziaA które wzrosły nawet o 70 procent w wyniku tego wysiłku, więc w tych zakładach można znaleźć coś wartościowego przy niskich kosztach.

Czy warto kupować w lombardzie, czy nie?

W związku z tym korzyścią z hipoteki jest szansa na odzyskanie tego; Jednak może tak się nie stać, więc lombardy decydują się na oferowanie różnych przedmiotów, które zostały ocenione i zweryfikowane, zwykle po niskich kosztach.

Właśnie dlatego kreacja TikTok podjęła się teraz zadania sprawdzenia (poprzez wypróbowanie) stosowności kupowania w tych miejscach.

nowi dorośli Czy wygodnie jest kupować produkty z lombardów? 🤔 Sieć? Nie… Czasem różnica nie przekracza tysiąca pesos, tysiąc razy lepiej kupić coś nowego iz gwarancją. Chociaż czasami mają dobre oferty. Chodzi o to, aby zawsze badać i porównywać ceny. #N# dorośliA#szukaćdr#pieniądzec#zakupyon jest# LiveHacksa#adulthacksM#pieniądzedr#pieniądzea#ratowaća# niezależnych dorosłych ♬ Nie proszę – Pedro Infante

Jak widać na krótkim filmiku, twórca wykorzystuje jako przykład sześciopalnikową kuchenkę i piekarnik, średnia cena w lombardzie to około 6790 pesos, podczas gdy korzystanie z tego samego przedmiotu w niektórych istniejących sklepach było droższe lub tańsze, z różnicą cen nie większą niż tysiąc pesos.

READ  Metaverse: Jak działa wielomiliardowy biznes kupowania i sprzedawania ziemi w wirtualnym świecie?

Licząc ceny, projekt doszedł do wniosku, że generalnie można uzyskać rabat w wysokości 200 pesos lub nawet znaleźć ceny wyższe niż te oferowane na zupełnie nowe produkty z gwarancją.

Jednak w kontekście cyfrowej rozmowy zwrócono uwagę, że czasami w tych placówkach można znaleźć dobre oferty, a nawet urządzenia, które mogą przetrwać lata, dlatego zalecają konsumpcję w sklepach z używanymi rzeczami, ponieważ są to produkty użytkowe i bez gwarancji.

„Wyjąłem swoją konsolę Xbox 360 w lombardzie, używałem i cieszyłem się nią, wymieniłem ją na Play 3 i włożyłem do niej kilka gier, a następnie sprzedałem”. pozole

Dla konsumentów posiadanie opcji zakupu jest wygodne, ponieważ jest tak wiele opcji, że mogą zadbać o wydatki domowe, więc codziennie zwracają się do twórców treści o wszelkiego rodzaju doświadczenia zakupowe, testujące placówki takie jak SAM’S, Costco, 7 -Eleven lub Oxxo, gdzie dokonuje się różnych porównań, co pozwala użytkownikom zająć się wydatkami gospodarstwa domowego.

Umieść tweeta Costco kontra Sams Część 1! Pizza!!! # Część 1 #koszt #Pizza #dla Was #odcinek 1 #sams #porównanie #przeciwko #dla Was Umieść tweeta ♬ Gotowanie – Oleg Kiriłkow

Dzisiaj miliony ludzi dysponują różnymi opcjami konsumpcji, co pozwala im na większe wydatki rodzinne, ponieważ dokonując bardziej świadomych zakupów, można zaoszczędzić, aby stawić czoła nieoczekiwanym wydarzeniom w przyszłości.

Czytaj teraz:

Jeff Bezos pamięta swoją pierwszą pracę w McDonald’s podczas jedzenia pieczonego mac

Z tym ogłoszeniem Jeff Bezos szukał swojego pierwszego pracownika Amazon

Artyści robią lody od Elona Muska, Jeffa Bezosa i Marka Zuckerberga