26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy miałeś operację? Vanessa Claudio odpowiada na krytykę skierowaną na jej twarz

Vanessa Claudio Jest nowym gospodarzem programu Telewizja Azteca „Do ekstremum” To, co zaskoczyło widzów, to fizyczna zmiana, jakiej dokonał.

Teraz plotki krążą wokół jej twarzy, ponieważ wydaje się, że przeszła operacje twarzy, które ją odmieniły.

Zły pomysł chirurgii plastycznej

Vanessa Claudio Wrócił po 3 latach zerwania z nim związku Azteca TV a do skrajności Aby zakryć przestrzeń pozostawioną przez Carmen Muñoz i Annette Koboro.

Ale oprócz zaskoczenia swoich zwolenników powrotem Vanessy do telewizji, to jej pozorna zmiana fizyczna, a konkretnie twarz, wzbudziła podejrzenia dotyczące chirurgii plastycznej.

Kierowca wrócił z Turcji, gdzie pracowała przez kilka miesięcy, zanim dołączyła do skrajności Jej twarz wyglądała trochę inaczej.

Vanessa Claudio Nie milczała i wyjaśniła, co się naprawdę dzieje i że nie, nie miała operacji, ale to kolejny powód, dla którego jej twarz wygląda tak.

Obserwatorzy programu i gospodarz zaczęli komentować, że powinien zostawić Botox lub obniżyć filtry, których używa na swoich zdjęciach.

READ  Diego Verdaguer: muere el cantante por complicaciones de la covid-19