28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Martinoli zapomniał, jak Tonio de Valdes nazwał go klaunem?

Meksyk /

Christian Martinoli Nie złośliwy. ten Pisarz sportowy dla telewizji Azteca Niedawno odniósł się do twórczości swojego telewizyjnego „rywala”, także historyka Tonio de Valdes. Daleko od tego, co wielu myśli, element Ajusco Zapomniałem czasu członka TUDN Zwróć uwagę, że jego styl opowiadania był „Dotrzyj do klauna”.

tak, Martinoli zapomniałem, co zostało powiedziane Tonio de Valdes W tym czasie i na czacie z Adila Micaha za program epicki, historyk telewizji Azteca Podkreśl ścieżkę jego kolegi z drużynyZwłaszcza za jego długą karierę w mediach.

Toño de Valdés ma w tym 45 lat i wszyscy tego chcą, co jest ogromnym plusem. Toño de Valdés to człowiek, który, jeśli trzeba się o nim zdawać, jest generalnie pozytywny’Ja zacząłem Martinoli, dodając, że Toño de Valdés prowadzi karierę, która nie budzi kontrowersji.

„Myślę, że Toño kierował również swoją karierą, biorąc pod uwagę fakt, że w jego komentarzu raczej nie znajdziesz go z kontrowersyjnym tematem„on dodał.

a) tak, Martinoli Okazuj szacunek i podziw dla Tonio de Valdes, potem są konkurencją dla telewizji i Rywalizuj w każdej transmisji o ocenę, Poza tym chrześcijanin Ten sarkastyczny komentarz pochodzi od członka TUDN.

Co wydarzyło się między Tonio de Valdes i Christianem Martinoli?

Wszystko wydarzyło się w 2018 roku, kiedy Telewiza „Wrócić do Enrique Bermúdez Aby opowiadać mecze Mistrzostwa Świata RosjaA w wywiadzie, w którym zaprezentowano „Pies”, Tonio de Valdes zapytał go, co myśli o konkursiei znalezienie pełnej szacunku i przemyślanej odpowiedzi.

„On jest świetnym gawędziarzem, ma styl, a wszystko w życiu jest stylowe. Christian stworzył styl. powiedział Pies bermudzki W tym czasie, powodując Tonio de Valdes Idź dalej i przynieś to z powrotem Styl Martinoli brzmiał: „Dotrzyj do klauna”..

READ  Santi Jimenez i Modo Aguirre, Prawdziwe wybory Chivas — David Medrano