27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy kontrowersje się skończyły? Jury oceniło grę nierejestrowanego gola przeciwko Chivasowi w Clasico

MX Liga

Armando Archondia wyjaśnił, dlaczego gol Sergio Floresa przeciwko Ameryce nie został sprawdzony.

© Arturo HernandezIMAGO 7

The Kontrowersje, które pojawiły się w ubiegłą sobotę podczas National Classic między Chivas a Ameryką O możliwym celu, który nie został zarejestrowany w stadzie, wciąż daje coś do powiedzenia, więc Armando Archondia, Przewodniczący Komisji Sędziowskiejaby zakończyć dyskusje.

Podczas weekendowego meczu pomiędzy Rojiblanco i Azulcrimas na Estadio Azteca, ruch wywołał kontrowersje, gdy rzut rożny na korzyść stada Sergio Flores zakończył strzałem głową w kierunku bramki, Gdy Memo Ochoa rzuca się, by usunąć niebezpieczeństwo ze swoich drzwi, W przypadku niektórych strzałów wydaje się, że runda wpadła w bramkę, a w innych przypadkach wydaje się, że nie wpadła w bramkę.

Więc Najwyższy reprezentant sędziów w meksykańskiej piłce nożnej Pojawił się przed mediami, aby odpowiedzieć na ich pytania, ujawniając Dlaczego Adonai Escobedo i VAR to właściwa decyzja Brak potwierdzenia gola przeciwko Guadalajarze.

„W debacie na temat gola Chivasa, czy też nie, w Classics nie ma mocnej decyzji o VAR. A więc decyzja jest słuszna” – oświadczył szczerzerhundia na konferencji prasowej To powstało w Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Prośba o uszanowanie pracy sygnalistów

„Mamy okazję z klubami i organami technicznymiStaramy się być blisko nich i słuchać ich także po to, aby się doskonalić mikrofon. Wiedzą, że z szacunku jesteśmy instytucjonalni i będziemy analizować każdy mecz, który wyraża wszystko na korzyść meksykańskiego futbolu ”. Sankcje gospodarcze nałożone na Ricardo Cadena Sklasyfikować pracę Escobedo jako „straszną”.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafory możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Faitelson pokonał FMF o nową karę FIFA dla Tri