1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Juan Soler zostanie wyrzucony z „Salé Sol”? Anna Maria ujawnia prawdę o swoim odejściu

napisałem w Oferuje On

W zeszły wtorek Juan Soler był uwikłany w poważną kontrowersję, ponieważ wygłosił nieodpowiedni komentarz pod adresem swojej partnerki, Moniki Noguera, przed swoją obecną partnerką, Pauliną Mercado, w programie „Sale el Sol”.

Paulina Mercado czuła się zaszczycona moją nogą Monika NogueraWięc Juan Soler Zrobił minę, która dla wielu była nie na miejscu ze względu na czas i miejsce, w którym się znajdowali.

Po tej aferze Gustavo Adolfo Infante wskazał, że Juan Soler zostanie wykluczony z porannego programu, ze względu na planowane zmiany w stacji telewizyjnej.

Plotki zaczęły sugerować, że decyzja mogła zostać podjęta po tym, jak słynny mężczyzna był zamieszany w aferę, a jednak to jego partner, Anny Marii Alvarado Co ujawniło prawdziwy powód odejścia Argentyńczyka z programu.

„W dynamice, którą zawsze robimy w„ Sale el Sol ”, zaczął Alvarado, „i był komentarz, który wygłosił Juan Soler, dlaczego mielibyśmy to powtarzać, że ludziom się to nie podobało”.

Prezenterka stwierdziła, że ​​zgadza się z osobami, które wskazywały, że Juan Soler nie powinien tak żartować: „To nieprawda, ale z tego powodu nie wyjdzie z Sale El Sol”.

Juan Soler żegna się w piątek z „Sale el Sol”.

Anny Marii Alvarado Podobno Juan Soler podjął decyzję o rezygnacji z porannego programu, ponieważ chciał poświęcić się aktorstwu, a jego kontrakt obowiązywał tylko przez sześć miesięcy.

„Juan Soler opuścił „Sale el Sol” z własnej decyzji, ponieważ kiedy dołączył do „Sale el Sol”, był tam tylko przez sześć miesięcy, a minęło już półtora roku… Ma inne projekty jako aktor, on mówi nam, że ma film, serial i inne zajęcia i dlatego opuścił „Sale El Sol”, „Nie dlatego, że go ukarali, nie z powodu czegokolwiek, opuścił ten program, ponieważ postanowił kontynuować karierę aktor” – relacjonowała Ana Maria.

Jakie zmiany nastąpią w „Salah El Sol”?

Zgodnie z podanym przez Ciebie wyjaśnieniem Gustavo Adolfo Infante W jego programie na YouTube 26 kwietnia nastąpi wiele zmian w różnych przestrzeniach Imagen Televisión.

  • Wpisz „De Pisa y Corre” Nacho Lozano.
  • Crystal Mendivil przekazuje wiadomości od 14:00 do 15:00.
  • W „Sale el Sol” występują Mónica Noguera i Juan Soler.
  • Mónica Noguera pojawia się w wiadomościach Paco Zea.

Juan Soler Pożegna się w piątek, 28 kwietnia, a jak zaznacza Ana María Alvarado, kierowca nie pojawi się dziś w „Sale el Sol” dlatego, że ma obowiązek pracować, a nie dlatego, że jest karany.

READ  Ujawniają, że Amayi Montero zaginęła, a jej siostra unika komentarzy