19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy jesteś klientem Costco posiadającym kartę kredytową Banamex?  Sprawdź te zmiany

Czy jesteś klientem Costco posiadającym kartę kredytową Banamex? Sprawdź te zmiany

Wpisałem pieniądze On

the Karta kredytowa Costco Działa jak każde inne konto kredyt Z tą różnicą, że korzystając z niego w sklepie możesz zyskać dodatkowe korzyści i rabaty; Na przykład zwrot gotówki za zakupy w sklepie. Podobnie jak w przypadku innych kart, możliwa jest również wypłata gotówki, chociaż opłaty za wypłatę gotówki są uważane za znaczne Karta kredytowa Costco Jest to 4% na każde wydarzenie.

oko! Jeśli wypłacisz z bankomatu sieci telekomunikacyjnej, prowizja wynosi 15 pesos za zdarzenie. Ważne, że z okien oddziałów można wycofać się, bankomaty Do MiastoPanamics I inni kasjerzy BankiA także w instytucjach stowarzyszonych lub akredytowanych.

Możesz także przeczytać: BBVA i Santander wydają to ostrzeżenie swoim użytkownikom

Jeśli często kupujesz w sklepie Costco Szukasz sposobu na uzyskanie większych korzyści z transakcji, których dokonujesz w ramach Karta kredytowa Costo-Banamix– W teorii – jest to ciekawy produkt, gdyż jedną z „atrakcji” jest możliwość korzystania z dobrodziejstw swoich zakupów poza siecią Costco.

Sprawdź te zmiany

W ramach korzyści Karta Costco Panamix Jest to 3% zwrotu gotówki przy zakupach w Costco. Zarówno w Meksyku, jak i USA, stacje benzynowe Costco Mexico.

  • Podziel zakupy dokonane w ciągu 6 lub 12 miesięcy na zakupy w Costco
  • 2% zwrotu na zakupy w innych placówkach.

I to właśnie ta ostatnia „korzyść” jest zmianą, o której warto wiedzieć.

Costco Korzyści zgłoszone Karta Banamexu To się nie zmienia, ale „jest zwrot”, w którym zwrot pieniędzy można wykorzystać wyłącznie – Cash Back – przy zakupach w sklepie Costco. Pozostanie bez zmian, co oznacza, że ​​użytkownicy w grudniu otrzymają zwrot pieniędzy, ale będzie można ich używać w sklepie klubowym jako formy płatności – zanim będzie można wykorzystać ten zwrot w jakimkolwiek lokalu.

  • Ten Powrót do zdrowia Będzie ono ważne tylko przez rok
  • Nie będzie już on deponowany Karta kredytowa PanamixA teraz będzie kumulowany w niektórych działach i będzie można z niego korzystać od przyszłego roku
  • Kwotę można wykorzystać wyłącznie na zakupy fizyczne, czyli tak nie jest Gaz Costco Ani w Zakupy w Internecie
READ  Julio Regalado: Soriana ma 10 oryginalnych zapachów 3x2, które utrzymują się przez cały dzień

Zmiany te wejdą w życie od 2024 roku