6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy ich pensje są złe? Dulce Maria przyznała, że ​​„zarobiła bardzo mało” w czasach Rebelde – Noticias de series

Pomimo popularności, koncertów i wielu odcinków, Dulce María przyznała, że ​​zarobki, które zarobili podczas pracy z „Rebelde”, były nieznaczne w porównaniu do wszystkiego, co zebrano.

Buntownik To była sensacja na początku lat 2000. Dziewczęta, chłopcy, nastolatki i pół świata chciały być częścią tej grupy Anahi, Alfonso Herrery, Mate Peroni, Christophera Uckermanna, Christiana Chaveza i Dulce Marii, a nawet sprzedali kultową biała koszula i czerwony krawat. Z oburzeniem, jakie wywołali, można by pomyśleć, że zaangażowane osoby wypełniły swoje kieszenie po tym, jak stały się częścią fenomenu telewizyjnego i muzycznego, ale nie wydaje się, aby płacono im tak mało w porównaniu z tym, co zarobili.

„Gra w klucze”: dzieła Mighty Peroni od najgorszego do najlepszego

RBD ze względu na swój akronim to opera mydlana dla nastolatków wydana w 2004 roku i nawet teraz wciąż ma o czym rozmawiać, nie tylko ze względu na jej remake na Netflix zatytułowany w ten sam sposób, Buntownik, ale ponieważ wielu milenialsów nadal chce pojechać do Nevado de Toluca, aby zaśpiewać „Save me” Anahí.

Niestety to było sprawiedliwe Nostalgia, którą pozostawiono wszystkim członkom, by byli razem jako grupa, ponieważ według Dulce Marii nie zarabiali dużo. Tak powiedział Lorde Rosado w wywiadzie, kiedy zapytał, czy Buntownik Jego najbardziej dochodowym projektem było:

To była bardzo potężna rzecz, ponieważ w tamtym czasie zarabialiśmy bardzo mało. Teraz liczę ogólnie to, co zyskujemy i oczywiście w końcu otrzymujemy bardzo mało. Zarobiłeś więcej pieniędzy na kampaniach reklamowych. W Rebel nie, bo byłem… no, nie tylko ja, wszyscy. Dobrze z nami tańczyli.

Według Dulce María członkowie RBD zarabiali bardzo niewiele.

Dulce Maria kontynuowała swoje życie jako niezależna piosenkarka po zakończeniu zespołu i telenoweli.. Jako aktorka dopiero w 2021 roku zakończyła swój udział w telenoweli fałszywa tożsamość. Jego pozostali koledzy poszli bardzo podobną drogą, a Perioni i Alfonso Herrera są od tego czasu najbardziej aktywni. Mite jest ulubieńcem serwisu Netflix z jego włączeniem mroczne życzenieHerrera otrzymała nominację do nagrody Ariel za rolę w taniec 41.

Ze swojej strony gigant nadawczy nie przegapił okazji i przywraca lokal grupie nastolatków, którzy mieszkają w internacie o nazwie Elitarna Szkoła Drogowa. Obsada wykonana jest z Niebieski Guayata jako Gana Cohen Gandhi, Giovanna Grigio jako Emilia Allo, Sergio Mayer Mori jako Esteban Torres, Alejandro Puente jako Sebas Langarica, Jeronimo Cantello jako Dixon Alvarez, Franco Masini jako Luca Colucci, Liseth Celine jako Andrea Agosti Jako „MJ” Sewilla.

READ  Magu Aguilar, chcesz obalić Angelę Aguilar? Uruchamianie piosenek i dzielenie opinii: wideo