25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy ćwiczenia wpływają na metabolizm?

W następnym roku Zakończenie badania uzupełniającego Aktywność fizyczna pomogła niektórym biegaczom uniknąć przybierania na wadze. Jeśli poruszały się lub ćwiczyły przez około osiemdziesiąt minut prawie codziennie, odzyskiwały mniej kilogramów, niż gdyby ćwiczyły kilka razy. Jednak jego aktywność fizyczna nie stymulowała jego metabolizmu w spoczynku. Ci, którzy ćwiczyli, wykazali w rzeczywistości największe zmniejszenie tempa metabolizmu spoczynkowego.

Zakłopotany Hall niedawno zaczął ponownie rozważać studia nad Największy przegrany W świetle nowej koncepcji działania ludzkiego metabolizmu. Ten pomysł zaczął się od Imponujące badanie z 2012 roku pokazuje bardzo aktywnych myśliwych W Tanzanii spalają tyle samo kalorii dziennie, co reszta z nas, mimo że dużo się przemieszczają.

Naukowcy zaangażowani w te badania wysunęli hipotezę, że ciała plemion powinny automatycznie kompensować część kalorii spalonych podczas żerowania poprzez ograniczenie innych czynności fizjologicznych, takich jak wzrost. (Tribezjanie byli zwykle niscy.) W ten sposób naukowcy wierzą, że ciała myśliwych mogą kontrolować całkowitą liczbę kalorii, które spalają każdego dnia, bez względu na to, ile kilometrów szukają bulw i żerują. Naukowcy nazwali ten pomysł Teoria ograniczonych całkowitych wydatków na energię.

Uznając te badania, Hall zaczął dostrzegać potencjalne podobieństwa w odkryciach Największy przegrany. Tak więc, aby przeprowadzić nową analizę, wrócił do przeglądania danych swojej grupy w poszukiwaniu wskazówek na temat tego, czy metabolizm biegaczy zachowywał się w praktyce tak, jak podczas polowania i zbierania. Znalazł wskazówki dotyczące spoczynkowego tempa metabolizmu. Postać spadła na początku kręcenia Największy przegranyHall zauważył, że kiedy ograniczyli ilość jedzenia, ich ciała, co zrozumiałe, zmniejszyły spalane kalorie, aby uniknąć głodu.

Jednak w późniejszych latach, kiedy zawodnicy wrócili do jedzenia tak, jak robili to wcześniej, ich metabolizm pozostał obniżony, ponieważ, jak stwierdził Hall (i to było kluczowe), większość z nich nadal ćwiczyła. Paradoksalnie, jak napisał w nowej analizie, wydaje się, że częsta aktywność fizyczna poinstruowała Twój organizm, aby utrzymywał niskie tempo metabolizmu spoczynkowego, dzięki czemu można ograniczyć całkowity dobowy wydatek energetyczny.

READ  Potwierdzenie przewlekłego przebiegu chłoniaka skóry w Portoryko

„To wciąż tylko hipoteza, ale wydaje się, że właśnie to obserwujemy” w napływających danych Największy przegrany To „przykład modelu skończonej energii” – powiedział Hall.

Więc co może przemyśleć w historii? Największy przegrany Dla reszty z nas, jeśli mamy nadzieję utrzymać wagę w ryzach? Pierwszą i najważniejszą rzeczą, powiedział Hall, jest to, że sugeruje to, że nagła, masywna utrata masy ciała ogólnie odbije się, ponieważ ta strategia wydaje się wysyłać tempo metabolizmu spoczynkowego do przyspieszenia tempa metabolizmu bardziej niż oczekiwano, biorąc pod uwagę mały rozmiar ciała . Ludzie. Zauważył, że kiedy ludzie stopniowo tracą na wadze w trakcie doświadczeń odchudzających, ich zmiany metaboliczne są zwykle mniej nasilone.