27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy będziesz pracować na odwrót? Omen Over America w Liga MX Grita México C22

Teraz biegną od tyłu i to ma sens. Po czym był rozczarowujący występ Amerykańskie Orły od stratega Santiago Solari Na liga Z Liga MX’s Grita Mexico A21 Championship, nie są już uważani za drużynę juniorów, która zdobyła tytuł najlepszego w pierwszej lidze piłkarskiej Azteków.

+ Wszystkie ruchy zmierzające do zamknięcia +

W przededniu zawodów w drugiej połowie 2021 r. niebieski krem To był zdecydowanie ulubiony. Ale z nagłą porażką poniesioną w ćwierćfinale duża impreza przeciwko Pumas Yunam Na stadionie Azteca, prowadzonym przez Indesit (lub te, które pozostały) pchnęły kufry specjalistów od przewidywań matematycznych.

I według strony internetowej Five Thirty Eight, która tym razem nosi sztandar nominowanych do nagrody Mistrzostwa Grita Mexico C22 Liga MXmój syn Riados de Monterrey autorstwa Javiera Aguirre, którzy mają 21 procent szans na zostanie mistrzami, podczas gdy Amerykańskie OrłyChociaż pojawiają się jako ochroniarze, robią to w znacznie mniejszej proporcji (15).

W tym samym sensie, dla najbardziej przesądnych, omen może zmienić się w dobry omen, ponieważ Santiago Solari Jeśli chodzi o samą Bramę, to nie tylko ta miała być obchodzona najprawdopodobniej w Grita Meksyk A21. Mistrzostwa, ale także w poczekalni na Guard1anes finałowe mistrzostwa 2021. Być może więc bez tej presji efekt końcowy jest lepszy.

Od przodu do tyłu, ci, którzy mają największe szanse na wygraną Liga MX Grita México C22, to

za Rayados z Monterey (21%) i Amerykańskie Orły (15%), teoretycznie mistrzem powinni być ci z największymi szansami Okrzyki Mexico C22 z Liga MX Syn: Niebieski krzyż (14%) Tygrysy UANL (11), Santos Laguna (9), Lew (6), Pachuca (5), atlas FC (5), Guadalajara Chivas (4) Następnie cała reszta od 0 do 2 procent.