18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy będzie drugi sezon Hyouki?  – Kodasai

Czy będzie drugi sezon Hyouki? – Kodasai

Hyuka Jest to napisana przez niego słynna seria lekkich powieści Honobu Yonezawaktóry wyprodukował 22-odcinkową adaptację anime Kreskówka z Kioto w 2012 roku. Jednak minęło ponad dziesięć lat i jak dotąd nie ma żadnych wiadomości o kontynuacji formy anime.

Autor zdaje się być świadomy faktu, że fani czekali na kontynuację adaptacji anime od ponad dziesięciu lat.Dlatego postanowił zadedykować swoim wyznawcom wiadomość, w której stwierdził, że decyzja o kontynuowaniu produkcji wcale nie należy do niego:

  • «Dziękuję bardzo za miłość do Hyouki. Tak się cieszę, że to słyszę. Nie mam jednak uprawnień do decydowania o tym, czy osiągnąć drugi sezon. Prosimy o kontakt z wydawcą lub odpowiedzialnym studiem animacji».

Chociaż autor nie jest negatywnie nastawiony do możliwości drugiego sezonu, fani nie są co do tego zbyt pewni. Przede wszystkim wiele osób zaangażowanych w produkcję tej adaptacji zmarło. Dotyczy to głównie reżysera Yasuhiro Takemoto i projektant Nicia FattoushiKtóry zginął w pożarze, który dotknął studia Kreskówka z Kioto w lipcu 2019 r.

Obiecuje się, że wiele anime będzie kontynuowanych, ale generalnie nigdy się to nie kończy, a Hyouka jest prawdopodobnie kolejnym takim przypadkiem. na drugim miejscu, W ramach projektu zaadaptowano pierwsze cztery tomy powieści, a dotychczas opublikowano sześć tomów (Z jej siódmym narzeczonym od ponad pięciu lat) Co Co oznacza, że ​​nie ma wystarczającej ilości materiału do wyprodukowania drugiego sezonu (przynajmniej nie tak długo jak pierwszy).

Ponadto wiele osób twierdzi, że zakończenie adaptacji anime „było idealne” i że odzwierciedla japoński sposób opowiadania historii, dlatego uważają kontynuację za „niepotrzebną”. Jednak głównym gatunkiem Hyouki jest tajemnica, a zakończenie pozostawia zbyt wiele pytań bez odpowiedzi, aby można je było uznać za zakończenie jako takie. obok, Kiedy anime zaczyna się kończyć, zaczyna się rozwój postacipodejmować ważne decyzje, ale kończy się, zanim widz zobaczy zmiany, które niosą ze sobą te decyzje. Niestety, podczas gdy wielu ma nadzieję, że anime będzie miało kontynuację, obecna sytuacja jest taka, że ​​​​projekt może zostać zawieszony.

Podsumowanie Hyouki

Na prośbę swojej starszej siostry, uczeń Hotaro Oreki dołącza do Klubu Literatury Klasycznej w Liceum Kamiyama, aby zapobiec jego zamknięciu, dołączając do innych członków klubu, Eru Chitandy, Satoshi Fukube i Mayaka Ibara. Akcja gry toczy się w Kamiyama City, fikcyjnym mieście w prefekturze Gifu, zaprojektowanym przez autora na podstawie jego rodzinnego miasta Takayama. Fikcyjna szkoła Kamiyama High School jest również oparta na prawdziwej lokalizacji, a Klub Literatury Klasycznej wyruszy na rozwiązanie serii zagadek, zarówno w celu pomocy klubowi, jak i na prośbę Eru.

fontanna: Oficjalne konto na Twitterze

© 米澤 穂 信 ・ 角 川 書店 / 神山 高校 古典 部 OB 会