3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Andres Iniesta zagra w Liga MX?

Czy Andres Iniesta zagra w Liga MX?

legendarny Hiszpański pomocnik Andres Iniesta Zapowiedział odejście z japońskiego klubu Wissel KobePoszukać nowego zespołu, w którym będzie mógł dalej grać.

Nosi czarną koszulę i towarzyszy mu miliarder Hiroshi MikitaniWłaściciel klubu i firma e-commerce RakutenI Iniesta Wspomina swoje pięć lat w klubie kubańskiprzed ogłoszeniem decyzji o wyjeździe.

„Naprawdę chcę dalej grać, dalej rywalizować, ale czasami drogi się rozchodzą, aw tym przypadku priorytety trenera są inne; szanuję to i akceptuję”.

były teksty Andres Iniesta39, z którym niewiele grał Japoński trener Takayuki Yoshidaktóry jakoś stracił wiarę w byłą gwiazdę FCB.

„Biorąc pod uwagę moją sytuację sportową i chęć kontynuowania gry, za obopólną zgodą zdecydowaliśmy, że najlepszą rzeczą jest znalezienie wyjścia”.

Zapytany, do jakiego zespołu poszedłby, odpowiedział, że jego zamiarem było poszukiwanie klubu, z którym mógłby się związać:

„Chcę dalej grać w piłkę nożną, czuję się na siłach. Pod koniec tego etapu zobaczymy, jakie są dostępne opcje. Chciałbym zakończyć karierę piłkarską i chcę spróbować. Ta część tutaj jest trudna”.

Zwrócił na to uwagę, kiedy przyjechał Wissel Kobe Zamierzał przejść na emeryturę z reprezentacją Japonii, ale z powodu braku minut na boisku i chęci kontynuowania gry zdecydował się odejść w poszukiwaniu nowego klubu.

Biorąc pod uwagę różne możliwości Andres Iniesta Kontynuuj swoją karierę MLS lub nawet wrócić do Hiszpaniaczy arabski futbol, ​​chociaż może istnieć zespół Liga MX Pojawia się zainteresowanie nim, podobnie jak w przypadku innych międzynarodowych osobistości, które były zaangażowane w krajową piłkę nożną.

Dlaczego Andres Iniesta zrezygnował z Vissel Kobe?

Andrés Iniesta również jasno określił swoje zamiary pozostania w kontakcie Vissel Kobe z Japonii:

Dzień, w którym przechodzę na emeryturę, moja więź Naczynie Kontynuacja w innym obszarze. Będę szczęśliwy, mogąc nadal być związany z tym klubem, który jest moim domem.

Pomocnik był zaskoczony obecnością na konferencji matki, siostry i szwagra. przybyć Wissel Kobe pochodzi z FCBZespół polubień, w którym jest postacią historyczną, jak np reprezentacja Hiszpaniiz którym zdobył Puchar Świata 2010 w RPA.

READ  W najbliższy poniedziałek pojawi się odpowiedź Dani Alves

Takie było pożegnanie Iniesty z piłką nożną w Japonii

Na konferencji prasowej pokazano film o jego karierze w klubie, w którym prowadził drużynę i zdobywał tytuły krajowe i regionalne.

Żegnaj 6 czerwca weźmie udział w grze Wissel Kobe przeciwko niemu FCB w tym Stadion Narodowy w TokioTo, co opisał jako „wyjątkowy i wyjątkowy dzień”. Następnie żegna się z Visselem 1 lipca na stadionie w Krakowie kubański.