5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Czuję się naprawdę źle”, producent FF XIV przeprasza na granicy łez za opóźnienie Endwalkera

Redakcyjny: gry / Serwis społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

W ten weekend Square Enix ogłoszenie ten który Endwalker, kolejne rozszerzenie dla Final Fantasy XIV, było późno. To wiadomość, która rozczarowała społeczność, ale głęboko zraniła Naokiego Yoshidę, reżysera i producenta projektu, który przeprosił do łez za opóźnienie.

W specjalnej transmisji Naoki Yoshida ogłosił, że Final Fantasy XIV: Endwalker, Rozszerzenie zaplanowane na ten miesiąc potrwa teraz do 7 grudnia. Oznacza to dwutygodniowe opóźnienie, które jest bardzo małe, ponieważ dzięki temu rozszerzenie będzie jak najlepsze.

Chociaż wielu uważa, że ​​warto czekać i nie ma problemu ze spóźnieniem, Yoshida czuje się źle z różnych powodów. Jednym z nich jest to, że po raz pierwszy w swojej karierze musisz opóźnić projekt, który ma już datę premiery. Drugim jest to, że społeczeństwo nie bierze dni wolnych, aby się cieszyć Final Fantasy XIV: Endwalker.

„Rozumiem, że niektórzy z was mogli wziąć na to kilka dni wolnego i wiem, że ludzie się szykowali… Staraliśmy się zastanowić, czy jest jakiś sposób [de cumplir con la fecha de lanzamiento original]Yoshida powiedziała, jakby ocierając łzy. Czy mogliśmy poprawić sytuację lub podjąć odważny krok i wyciąć niektóre elementy? Ale niestety nie tak tworzymy nasze treści, więc tym razem chcieliśmy nadać priorytet oferowaniu najlepszej jakości. Jeszcze raz przepraszam, że do tego przychodzę”.

Gdybyś przeoczył: Final Fantasy XIV Jest to najbardziej udana i dochodowa odsłona serii.

Yoshida włożyła swoje serce Final Fantasy XIV: Endwalker

Później Yoshida przyznał, że jest zaangażowany emocjonalnie Endwalker. To dlatego, że będzie to największy dodatek, jaki dostaniesz Final Fantasy XIVDodatkowo połączy wiele luźnych końców, które istnieją od lat.

READ  Przygotuj się! Xbox ujawni kampanię Halo Infinite za kilka godzin

„Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że włożyłem w siebie zbyt wiele i że moje uczucia były związane z rozszerzeniem. połączy wiele luźnych końców w historii sagi” – powiedział Yoshida.

Odkryć: twórca Final Fantasy Ukończono Final Fantasy XIV A wszystkie jego rozszerzenia w jeden miesiąc.

Co myślisz o reakcji Yoshidy? Powiedz nam w komentarzach.

Final Fantasy XIV: Endwalker Pojawi się 7 grudnia 2021 r. Gracze z wczesnym dostępem będą mogli zacząć grać od 3 grudnia. Zapamietaj to Tutaj Więcej nowości dotyczących tego dodatku znajdziecie w popularnym MMO.

Powiązane wideo: Final Fantasy XIV Online: Endwalker – Przyczepa z wyprzedzeniem


Źródło