21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czując nostalgię i wyrzuty sumienia, książę Harry pragnie wrócić do Wielkiej Brytanii

od Meghan Markle I Książę Harry Książę i księżna Sussex w styczniu 2020 roku postanowili zrezygnować z przynależności do brytyjskiej rodziny królewskiej i udali się do Stanów Zjednoczonych, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń zdrowotnych, których świadkiem jest ich rodzina, nowe doniesienia wskazują, że król chce, aby najmłodszy syn, Karol III, aby powrócić do Wielkiej Brytanii.

Nostalgicznie tak informatorzy definiują obecną sytuację Enrique de Sussex, który najwyraźniej zwrócił się do żony o pozwolenie na poszukiwanie nieruchomości w tym kraju i w ten sposób miał szansę na ponowne nawiązanie kontaktu z bliskimi, których relacje osłabiła odległość oraz jego stanowcze stwierdzenia w swoich wspomnieniach.

Informacją tą podzielił się Grant Harold, były kamerdyner króla Karola III, który to przyznał Poczta nowojorska że to Książę Harry Chcesz kupić dom w swoim kraju, aby móc często odwiedzać rodzinę i znajomych; „To coś, o czym myślał, a teraz prawdopodobnie podjął decyzję i tego właśnie chce”.

Choć decyzję o opuszczeniu Wielkiej Brytanii podjęto wspólnie, mężczyzna potwierdza, że ​​książę Sussex najwyraźniej zdał sobie sprawę, że całkowity wyjazd z Wielkiej Brytanii był błędem; „Z biegiem czasu opinie i decyzje ludzi mogą się zmienić. Masz tylko jedną rodzinę”.

Po tym, jak ta informacja zaskoczyła niejedną osobę, prezenterka Kinsey Schofield postanowiła podzielić się nowymi szczegółami, w tym swoimi odczuciami Meghan MarkleRozumie się, że nie jest zainteresowany powrotem do Wielkiej Brytanii; „Czuje się tam odrzucona i nie odpowiada jej to. Nie sądzę nawet, żeby miała ochotę je odzyskać. Meghan jest całkowicie skupiona na zdobyciu elity Hollywood” – mówi.

Przypomnijmy, że była amerykańska aktorka zaprezentowała nowy projekt zatytułowany: Sad na Riwierze Amerykańskiej Dedykowany lifestylowi, co oznacza, że ​​może sprzedać wszystko, od książek kucharskich, tekstyliów i zastawy stołowej po przetwory takie jak dżemy.

O chęci Książę Harry kupić dom w swoim kraju, aby mieć stałe miejsce, do którego będzie mogła się udać podczas wizyty, po tym jak król Karol III poprosił ją o opuszczenie rezydencji we Frogmore Cottage, co potwierdza nadawca; „Jestem pewna, że ​​Harry może tęsknić za domem – Meghan pozwoliła mu spróbować osiedlić się w Wielkiej Brytanii, jeśli to go uszczęśliwi – ale wątpię, czy ona ma ochotę angażować się w ten proces lub odwiedzać go”.

Wreszcie w rozmowie z Fox NewsKinsey Schofield wyjaśnia, że ​​39-letni Harry nie podejmie żadnej decyzji o zakupie, dopóki nie zapewni sobie bezpieczeństwa, co również doprowadziło go do sądu i budzi niepokój.

Książę Harry i Meghan Markle / Zdjęcie: EFE

Przeczytaj także: Tak Meghan i Harry świętowali urodziny swojej córki, księżniczki Lilibet

W każdy piątek otrzymuj Hello Weekend, nasz newsletter z najświeższymi informacjami ze świata gastronomii, podróży, technologii, samochodów, mody i urody. Subskrybuj tutaj: