28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cztery świetne tytuły, w tym remake i świetne nieujawnione IP

Jesteśmy w połowie maja, pora roku, kiedy Sprawozdawczość finansowa zaczyna się rozwijać w całej branży. Mamy już oba Sony tak Nintendoteraz Czas na Electronic Arts. Wczoraj ujawniono świetną zapowiedź przyszłych planów.

To nie jest kwestia drugorzędna Saga FIFA, jaką znamy, kończy się w 2023 roku. Rozdzielenie obu marek byłoby całkowite, co przedstawia zupełnie inny scenariusz matematyczny. Tymczasem EA wskazało, że ma pod ręką więcej projektów. Konkretnie cztery gry, dla których nie przedstawiono jeszcze dowodów.

Mówimy o „Master IP”, „Remake”, „Adres uczestnika”, „Gra sportowa”. Wszystkie zaplanowano na ostatni kwartał roku podatkowego 2023, który kończy się 1 kwietnia 2023 r. Zgodnie z załącznikiem EA stwierdza, że ​​te cztery tytuły „nie są jeszcze publicznie ujawnione”. Musimy dodać do nich wszystkich Wycieczki PGAktóra będzie nową częścią franczyzy.

Próbując rozbić każdą akcję, możemy porozmawiać o następujących efekt masowy także Era Smoka, oba opracowane przez BioWare, jako odniesienie do wysokiej jakości IP. Inną możliwością byłoby: Następna Star Wars Jedi Adventure: Upadły zakonChociaż wcale nie jest to jasne.

Najbardziej podejrzana jest nowa wersja, którą wskazał EA. Prawda jest taka, że ​​znamy istnienie Remake Dead Spacektóry jest zaplanowany na początek 2023 roku. Może to być dość pracochłonne, ale to niesamowite Firma nie odnosi się do tego wprostoprócz odnotowania, że ​​nie został on ujawniony publicznie.

Powiązany tytuł może odnosić się do jednego z tych w programie EA Originals, podczas gdy gra sportowa prawdopodobnie odnosi się do EA . KolegiumGra w piłkę nożną na studiach.