26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czerwona Królowa robi furorę na Tik Toku za jazdę komunikacją miejską w ten sposób

Czerwona Królowa robi furorę na Tik Toku za jazdę komunikacją miejską w ten sposób

the Jego królowa jest czerwona Stało się wirusowe w mediach społecznościowych po tym, jak grupa kobiet przebranych za Alicję w Krainie Czarów zrewolucjonizowała transport publiczny. Obecność „Królowych” nie przeszła niezauważona w mediach społecznościowych ani przez pasażerów oglądających show na żywo.

Przeczytaj także: Wideo: Wzruszająca reakcja dziewczynki na spotkanie z jej nowym kociakiem dotykającym TikToka

Jeden z obecnych nie wahał się sfilmować tej sytuacji i uczynić ją wirusową . Klip nosi tytuł „Imagine Living in Europe and Losing This”, w którym kobiety w czerwonych strojach zmieniają ręce, wywołując śmiech obecnych, gdy wybiegają z transportu publicznego.

the Jego królowa jest czerwona Jest fikcyjną postacią ze słynnej powieści fantasy z 1871 roku, napisanej przez Lewisa Carrolla. Często mylona z Królową Kier, jest także postacią stworzoną w słynnej sadze, ale są między nimi różnice. Zamieszanie polega na użyciu czerwieni w ich ubraniach, coś, co zostało wymyślone na nowo w ten sam sposób w filmach.

Przeczytaj także: Matka wywołuje poruszenie na TikToku w związku ze strategią jej dzieci pomagającą w pracach domowych

W nagraniu, które stało się wirusowe TIK Tok Można było zobaczyć grupę przebranych osób jadących komunikacją miejską, a niektórzy szli pieszo, ponieważ jednostka zajmowała wszystkie miejsca. A jeden z nich, bardzo dystyngowany, krzyczy: „Niech głowa kierowcy zostanie odcięta”.

Zgodnie z oczekiwaniami, wideo TIK Tok Gromadzi tysiące egzemplarzy i wiele komentarzy internautów. Wielu podkreślało idealną charakterystykę postaci, ponieważ widzieli nawet słynne postacie. Inni zgodzili się z tytułem klipu, tłumacząc, że takie rzeczy w Europie zdarzają się rzadko. „W całym Meksyku dzieją się bardzo przypadkowe rzeczy” – napisał jeden z użytkowników. „Była tam cała obsada! Hasta las cartas Ha, ha, ha” – skomentował inny użytkownik, który oglądał wideo.