3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Czekaj tak długo, jak możesz”: Drogi gospodarz Hoy ogłasza swoje odejście w pełnym programie na żywo | wideo

dyrygenci i zwolennicy Dzisiejszy program Byli w całkowitym szoku po tym, jak ukochany współpracownik ogłosił swoje nagłe odejście z transmisji, pozostawiając lukę prawie niemożliwą do wypełnienia.

W połowie programu na żywo wybitny prezenter poprosił o kilka minut, aby ogłosić, że nie będzie dalej brał udziału w obsadzie, na czele której stoją postacie wysokiej rangi. Jalila Montego, Andrea LegarretaTania Rincon, Paul Stanley i Raul „Czarny” Arizah.

Przed nagłą wiadomością zwolennicy depeszy zaczęli spekulować na temat możliwych przyczyn, które zmusiły współpracownika do odejścia Dzisiejszy program z dnia na dzień. Tutaj przedstawiamy prawdziwy powód, dla którego odszedł.

Zdjęcie: Instagram / @programahoy

Współpracownik dzisiaj rezygnuje na żywo

W pełnej publikacji w ostatni piątek 17 czerwca, Galilea Montego Powiedział, że jego partner Zhao, uczestnik Tańczące gwiazdy dzisiajnie będzie dalej rywalizować, pozostawiając Toñitę, jej partnerkę do tańca, samą.

Piosenkarz przyznał przed wszystkimi kierowcami, że problem osobisty uniemożliwił mu kontynuowanie zawodów tanecznych. Ponadto wyjaśnił, że ta wiadomość bardzo go zasmuca, ponieważ naprawdę chciał kontynuować najsłynniejsze poranne zawody.

Przyznał przed wszystkimi kamerami telewizyjnymi: „Poczekaj tak długo, jak możesz, ale moja obecność jest w Hiszpanii. Przepraszam wszystkich, przynajmniej chcemy być smutni. To bardzo smutna sprawa”.

Póki co nie wiadomo, kto będzie sławną osobą, która zajmie zwolnione przez Zhao miejsce, ale oczekuje się, że kierowcy i członkowie produkcji podadzą więcej szczegółów w nadchodzących dniach.

Czytaj

Andrea Legareta pokazuje seksowną żółtą sukienkę i staje się najlepszą tego dnia | Zdjęcie

Martha Hegarida zamienia się w sieć w dresie | Zdjęcie

READ  Finałowy sezon miał ujawnić szczegóły otwarcia - Kudasai