24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czego my, Hiszpanie, możemy się nauczyć od koselig, norweskiej metody poszukiwania luksusu

Czego my, Hiszpanie, możemy się nauczyć od koselig, norweskiej metody poszukiwania luksusu

Zawsze słyszeliśmy to na godziny i słoneczne dniI Więcej radości I dobre uczucia w ludziach, ale nie tylko szczęście Również? Jeśli skonsultujemy się Światowy raport o szczęściu 2023najszczęśliwsze kraje na świecie nie do końca się cieszą Dobra pogoda. na pierwszym miejscu Finlandia (co jest już szóstym rokiem z rzędu). Idą za nim Dania I Islandia. I Hiszpania? Nie wchodzi do pierwszej dziesiątki, a tym bardziej spada o dwa miejsca w stosunku do poprzedniego roku. NorwegiaKraj, który nas dzisiaj interesuje, jest siódmym. Według niego Światowy raport o szczęściu, szczęście mierzona b Stopień zadowolenia z życia. „Ludzie doświadczają ogólnie wysokiego poziomu zadowolenia z życia tylko wtedy, gdy ich ludzie są Prospołeczne, zdrowe i dostatnie. Innymi słowy, twoi pracownicy mają wysokie standardy czego Arystoteles o imieniu Elidemiawyjaśniają. koselig to pełne mądrości norweskie określenie, z którego wydobyliśmy 4 bardzo przydatne nauki żywotne szczęście.

Co to jest norweski koselig?

koselig W Norwegia oznaczaUścisk zimy Jak się okazuje, bez Jest sfrustrowany Z powodu zimna lub braku słońca. Z kolei ten termin zaprasza do korzystania z niego w towarzystwie naszego serwisu sympatyczny. On koselig Mówimy o życiu pełnią życia chwila obecna bez pragnienia przyszłych sytuacji. Chociaż jest to słowo kojarzone z zimą, zawarte w nim nauki są korzystne o każdej porze roku, nawet teraz Lato podnosi temperaturę Tak nie do zniesienia. koselig Mówi o sytuacji, do której się przyczynia Dobrobyt i szczęście Ponieważ Norweg, po nadejściu zimna, przesadza depresja sezonowa Wyjdź na ulicę lub do Natura w towarzystwie przyjaciół i rodziny Cieszyć się nim, nie przywiązując zbytniej wagi do niedogodności, a nawet cieszyć się nim z innymi. w odróżnieniu Duńskie hyggeOn koselig połączenia Ubierz się dobrze i wyjdź z domu Bawić się z innymi. To oni sprawiają, że otoczenie jest przyjazne.

READ  Badanie regionalne potwierdziło, że większość pediatrów niewiele wie na temat wkładu nauk behawioralnych w porady medyczne

Cztery klucze do dobrego samopoczucia i szczęścia koselig

Ponad 40 stopni w cieniu? Zawsze będzie dobre źródło, w którym możesz bawić się ze znajomymi. Jest bardzo koselig.

Czego my, Hiszpanie, możemy się nauczyć od norweskiego koseliga?

  1. Nie narzekaj za bardzo. Nie żałuj (za bardzo) tego, czego nie masz i ciesz się tym, co masz. żyć w teraźniejszości w pełnym zakresie. w tym koselig Chodzi o to, żeby nie narzekać na zimno, ale możemy go rozszerzyć na każdą porę roku lub sytuację.
  2. Nie porównuj się za bardzo. Jeśli skupisz się na tym, co mają inni, zapomnisz o tym Ciesz się tym, co masz Ty. w tym koseligNorwedzy wolą nie tracić czasu na myślenie o zdjęciach plaż i ciepłych rajów na portalach społecznościowych. Ich zadaniem jest cieszyć się tym, co mają.
  3. Ruszaj się (mimo wszystko). Ani zimno, ani gorąco nie może nas zabrać Siedzący tryb życia. Ruch jest kluczowy Zdrowie psychiczne i fizyka.
  4. Znajdź firmę Aby chwila była wspaniała. Chłód (lub upał) sprawia ci większą przyjemność w towarzystwie innych ludzi. półksiężyc jakościowe relacje Te, które naprawdę się do tego przyczyniają szczęście i stopień naszego zadowolenia z życia.