24 kwietnia, 2024

Czechy: Podsumowanie, kosze i najlepsze sztuki

Polska i Czechy Twarze znaleziono w grupie D Eurobasket 2022. Dwie możliwości Zaczęli silni Dzielili się po ćwiartce na boisku iw pierwszej połowie. To samo stało się w drugim, który był cały czas równy i tylko pojedyncze występy dały gospodarzom zwycięstwo (99 – 84).

Polska w pierwszej połowie wyszła na niewielkie prowadzenie. Zaczęło się dość płasko, ale z koszami Bonitka Podeszli do tablicy wyników. Dramatyczny początek Republika Che W drugiej kwarcie zaskoczył przeciwnika i pozwolił wyrównać wynik w przerwie (46-46).

Polska – Czechy: Najlepsze momenty na żywo

Dopiero w połowie trzeciej kwarty Polska odzyskała kontrolę nad grą i tablicą wyników. Bonitka W pierwszej połowie świetnie strzelił, a w drugiej poświęcił się pomaganiu kolegom z drużyny. Jeden z jego najlepszych sojuszników Ubój (69 – 63).

Choć wszystko miało być rozstrzygnięte w ostatniej kwarcie, Polacy zaczęli z niewielką przewagą. Czechy nie miały ostatniego słowa, a emocje pokazały w ostatnich chwilach. potrójnie to Masakra Wreszcie przybyli, aby dać zwycięstwo Polakom (99 – 84).

READ  Polska: Tysiące przybywają na paradę Warsaw Pride | Prawa LGBT