30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Czas w Chivas, kiedy przestałem się dobrze bawić”

Ostatni turniej pozostawił gorzki posmak w ustach Cesar HuertaPonieważ jego ostatni krok Chivas z Guadalajara To było tak skomplikowane, że doszło do tego, że przestałem cieszyć się grą w piłkę; Jednak złe czasy uczyniły go silniejszym

„Jeśli istnieje punkt, w którym źle się bawiłem A tym bardziej, że ludzie zadzierali ze mną i tam przestałem się trochę bawić i to mogę poprawić, pracując i ciesząc się tym, co robisz, sprawy mogą się potoczyć lepiej.

„Psychicznie to uczyniło mnie bardzo silnym, prawda jest taka, że ​​nie mogę zaprzeczyć, że było to skomplikowane, mentalnie jestem o krok do przodu. Myślę, że cierń niemożności pokazania mojego talentu, całego mojego futbolu i tej swędzącej rzeczy w moim duma, myślę, że chcę go stąd wydostać z tej wspaniałej okazji” – powiedział Zarejestruj się Napastnik, wyrażając, że nie naciska na niego, aby założył koszulkę innej wspaniałej meksykańskiej drużyny piłkarskiej.

„Więcej niż presja, to duma, to bardzo imponujące wyzwanie, ponieważ prawda jest taka, że ​​każdy gracz chciałby mieć taką możliwość z kuguary A dzisiaj, że go mam, mogę cię zapewnić, że go nie zmarnuję.

The ’Chiński’ Wspomniano o tym w Guadalajara Brakowało mu ciągłości, ponieważ grał przez krótki czas, co uniemożliwiło mu pokazanie swoich umiejętności.

Chino Huerta świętuje bramkę

Ciągłość (potrzebował tego chivas) Przede wszystkim dlatego, że miałem okazję i nie jest łatwo przejść w pięć lub dziesięć minut po trzech grach bez wchodzenia, znalezienie skomplikowanego rytmu i połączenia, ale przede wszystkim była to ciągłość, którą czuję się wskazując, że potrzebuję”.

Możesz być także zainteresowany: Adrien Alderet: „Nie mogłem się doczekać współpracy z Andresem Lelinim”

READ  Santiago Solari i Javier Aguirre na linie po szóstym dniu