3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

czarne gryzące owady atakują Argentynę;  Takie są

czarne gryzące owady atakują Argentynę; Takie są

populacja Buenos Aires i przedmieścia Buenos Aires, w Argentynazgłosiłem inwazję Swędzenie „czarnych robaków”.NIE. A sytuacja wzrosła od intensywnych upałów, które odnotowano w kraju i spowodowały zamieszanie wśród ludności.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych użytkownicy wierzyli, że tak Wszy łazienkoweAle, To inny rodzaj owadów. Pluskwy „przyklejają się do skóry” i powodują „bardzo swędzące uczucie”.

„Tylko w moim domu gryzą cię małe czarne robale?”Ktoś Czy czujesz się atakowany przez te małe czarne owady? „,”jest epidemia końca świata „i”Dzisiaj zostałem ugryziony przez 30 tych dziwnych czarnych robaków” – to niektóre z komentarzy.


Czym są „czarne robaki”?

Są to małe owady popularnie zwane wycieczkii jego imię naukowe Caliothrips fascioli Zwykle pojawiają się na obszarach wiejskich każdego lata.

Te owady z "Jest prawie czarny, ma ciemnoszary kolor i ma nieco ponad milimetr długości. Głowa i klatka piersiowa mają siateczkowate tło, przednie skrzydła mają dwa jasne obszary, które krzyżują się jak pasy, a nogi są ciemne z bladymi końcówkami kości piszczelowych. Krajowy system nadzoru i monitorowania szkodników rządu argentyńskiego.

Wciornastki rosnące na polu spowodowały jednak suszę i falę upałów w regionie Przeprowadzka do miasta i większego Buenos Aires.

Raporty wskazują na obserwacje w Rośliny, stawy, ubrania, a nawet baseny, podczas gdy dyskomfort mieszkańców skupia się na swędzeniu, które wywołują.

Jak walczyli?

Trudno jest wykryć „czarne robaki” ze względu na ich rozmiar i lokalizację w roślinach, dlatego jest to zalecane Dbanie o wygląd zaskórników (co jest ich odchodami) na liściach roślin, dodaj Krajowy system zwalczania i monitorowania szkodników.

Kolor niebieski przyciąga wciornastki. Specjaliści polecają Ustaw lepkie niebieskie pułapki Aby je złapać, co można zrobić Części plastikowe i olejowe.

Złapanie jak największej liczby owadów zajmuje kilka dni, jednak zaleca się co jakiś czas sprawdzać pułapkę wg. Ostry.

Inne opcje obejmują stosowanie mydła potasowego w proszku, Każdy naturalny herbicyd.

READ  Meksyk traci pozycję w AL

ROA