2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Czarna Pantera 2”: Dlaczego Avengersi nie poszli na pogrzeb T’Challi? Nowości filmowe

Wraz z zakończeniem czwartej fazy „Czarnej Pantery 2” pozostają wątpliwości co do Marvela, ponieważ niektóre momenty w historii nie łączą się z resztą filmów, zwłaszcza z Avengersami.

Po śmierci Chadwicka Bosemana reżyser Ryan Coogler musiał dostosować scenariusz czarna pantera wakanda na zawsze, ale jeśli jest pewien jednej rzeczy, to tego, że Namor (Tinoc Huerta) jest na taśmie. Po kilku rozmowach Letitia Wright została wybrana na nową obrończynię Wakandy, ale aktorka bardzo jasno stwierdziła, że ​​nie może zastąpić Chadwicka. Aby uczcić jego pamięć, twórcy postanowili uhonorować bohatera Czarna pantera Czy to w filmie, czy na planie Odwiedził nawet grób aktora przed rozpoczęciem zdjęć.

Jednym z najbardziej emocjonalnych momentów w filmie jest intro, w którym jesteśmy świadkami pożegnania T’Challi. Podczas rytuału niektórzy fani zastanawiali się, dlaczego Avengersi nie pojawili się na pogrzebie, tak jak Tony Stark. (Robert Downey Jr.), który zginął ratując wszechświat w epickiej bitwie przeciwko Thanosowi (Josh Brolin) w Avengers Endgame. Odpowiedź jest prostsza niż myślisz, a do tego musimy odwołać się do najnowszych filmów i seriali.

Teraz większość Avengersów odeszła, Vision (Paweł Bettany(Ona nie żyje, Natasza)Scarlett Johansson(Poświęcając swoje życie, aby zdobyć Kamień Duszy, podczas gdy Kapitan Ameryka)Chrisa Evansa) wycofał się z bitwy Zostawia kij Falcone (Anthony Mackie). Peter Parker (Tom Holland) nie może się pojawić, ponieważ nikt już nie pamięta, kim jest. Chociaż oś czasu, w której rozgrywa się akcja filmu, pozostaje niejasna, możemy założyć, że Thor (Chris Hemsworth) walczy z Gore’em (Christian Bale), podczas gdy Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) i Wanda (Elizabeth Olsen) walczą ze sobą.

Good End 2022: Zobacz 420 pesos w The Guide to Understanding the Marvel Multiverse na Amazon

READ  Cios dla Televisy: po 21 latach spędzonych z Andreą Legarretą słynny Erik Rubín wykazał niewierność

Tak dobrze, Spider-Man Bez drogi do domu Pokazując nam, że wszystko jest możliwe w multiwersie, twórcy postanowili zarezerwować te epizody dla dużej produkcji ze względu na to, jak drogie byłoby zebranie całej obsady. Ponadto produkt Nate’a Moore’a Przyznali, że nie chcieli, aby publiczność rozpraszała się podczas hołdu, który przygotowali dla Chadwicka, Skomentował: „Chwila miała być smutna, beztroska i pełna szacunku, a nie okazja dla fanów do wzruszenia”.

Pokaż biz

Chadwick Boseman zmarł na raka okrężnicy.

Z drugiej strony Wakanda stała się krajem najbardziej pożądanym przez mocarstwa, zwłaszcza przez Stany Zjednoczone, więc Ramonda (Angela Bassett) woli nie przyjmować gości z zewnątrz. Na razie będziemy musieli poczekać na kolejne zapowiedzi Kevina Feige’aO fazie 5 MCU, w której zarówno Shuri, jak i Namor prawdopodobnie pojawią się w nadchodzących produkcjach. czarna pantera wakanda na zawsze Spektakl trwa w kinach, a bilety można kupić pod linkiem.