28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cynthia Rodriguez wyglądała oszałamiająco w sukience, która podkreślała jej krągłości | Zdjęcie

Cynthia Rodriguez Jest jedną z najbardziej lubianych dyrygentów zespołów w „Venga la Alegría”, dlatego wzięła udział w specjalnym wydarzeniu organizowanym przez producentów Azteca TV Pożegnać się z 2021 rokiem.

Z oficjalnego konta programu kilka Kino Wystąpił w nim obok innych gwiazd telewizyjnych i meksykańskich piosenkarzy, którzy brali udział w uroczystości.

Dziewczyna Carlos Rivera Miała na sobie błyszczącą sukienkę ze złotymi i srebrnymi błyskami, a strój był wykonany z wyraźnym dekoltem i rozcięciem, które odsłaniało Jakości.

Rodriguez wyzwolił spojrzenia i komplementy od ludzi portale społecznościowe Kto nie wahał się powiedzieć mu, jak dobrze wyglądał w stroju, który wybrał na specjalny program sylwestrowy.

Ale to też nie jest pierwszy raz, kiedy to robi piosenkarz Kradnie westchnienia, często robiąc to na swoim oficjalnym koncie Instagram Ma 3,5 miliona obserwujących, którzy wchodzą w interakcję z jego zdjęciami.

kilka dni temu Cynthia trend był w Internet Publicznie przyznając, że jednym z jej pragnień na 2022 r. jest zostanie matką. W sieciach szybko się rozprzestrzenił klip mieć pide Święty Mikołaj Przyniesie ci dziecko w przyszłym roku.

Film był jednym z najczęściej oglądanych filmów chodź radość Cóż, uczucia, które wypowiada, są tak znane, że wielu jego obserwujących i użytkowników sieci popiera słowa gwiazdy.

Cynthia Rodriguez s Carlos Rivera Są w związku od kilku lat, a ich fani życzą sobie, aby bardzo szybko ogłosili wiadomość o swoim małżeństwie lub ciąży, ale żadne z nich nie rozmawiało ponownie na ten temat.

Czytaj

Ile lat ma Cynthia Rodriguez? Informacje o wieku, wzroście i kierowcy VLA

Cynthia Rodriguez przywitała Boże Narodzenie w tej pięknej czarnej sukience | Zdjęcie

READ  Po przyznaniu się, że jest gejem i ma chłopaka, sfilmowali aktora Televisy, który będzie jego partnerem