18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cynthia Rodriguez unosi szokującą szyję w przejrzystej sukience dla Grito de Independencia

Cynthia Rodriguez Przyciągnęła wzrok podczas imprezy okrzyk niepodległości W najbliższą środę, 15 września, jako gospodarz porannego show”PiątyRadość oszukujeMiała na sobie jasnoniebieską sukienkę z oszałamiającym, przezroczystym dekoltem w cesarskim kroju.

Były akademik był głównym liderem, wraz z Sergio Sepulveda, dla uczczenia niepodległości Meksyku naznaczonej wspaniałym pokazem „niebieskie aniołyW telewizji i na billboardzie Zócalo w Mexico City z Lilą Downs, aby ożywić noc.

Może Cię zainteresować: Carlos Rivera przerywa milczenie i potwierdza odrzucenie ważnej serii

Dziewczyna Carlosa Rivery nie zawahała się obnosić swojej oszałamiającej sukienki syrenka cięcie Z foliami na górze i na dole ukryty blask Który całkowicie podbija strój i detale niebieskich dżetów.

Na górze piosenkarka również miała na szyi empirową szyję marże Na ramionach w tym samym tonie co detale sukienka. W przypadku włosów wybierz A Fryzura Prosta i elegancka strona, która się pokazała klify z różami.

Cynthia Rodriguez w meksykańskiej sukience

W ciągu dnia dom Monclovy, Coahuila, był dumny z ubrań, które nawiązywały do ​​ważnej historii, ponieważ nosiła garnitur w stylu Charo, który podkreślał jej delikatną figurę z mini spódniczką i żakietem w kolorze kości słoniowej. Ponadto nosi białe kowbojskie buty, które pokazują zabójcze nogi.

Noszę też sukienkę o takim samym kroju, bo świetnie się układa, jeśli stylizowany charakter, chociaż tym razem ma kwiaty haftowane Co pasuje do fryzury, która w obu przypadkach była a krzyżyk Na czubku głowy czerwono-białe kwiaty.

Może Cię zainteresować: Przyjdź La Alegría Rozpakuj Ventaneando; Zabiera drogiego przyjaciela Pati Chapoy: ZDJĘCIE

„Doll Wearing Blue”, „Przyzwoita meksykańska aktorka”, „Suknia jest piękna, wygląda bosko” i „Jesteś piękna” to tylko niektóre komentarze prezentera, a inne podkreślające jej podobieństwo do Kendall Jenner podczas noszenia. Ten strój.

Cynthii Rodriguez. Zdjęcie: Instagram @cynoficial