28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ćwicz przy biurku z urządzeniem do ćwiczeń pedałów na sprzedaż

Ten artykuł został przetłumaczony z naszej angielskiej wersji przy użyciu technik sztucznej inteligencji. W wyniku tego procesu mogą wystąpić błędy. Zastrzeżenie: Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług, które naszym zdaniem będą dla Ciebie przyjemne i użyteczne. Jeśli je kupisz, Entrepreneur en Español może otrzymać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów biznesowych.

Każdy powinien regularnie ćwiczyć, aby zapewnić sobie zdrowe i satysfakcjonujące życie. Ale to jest bardziej prawdziwe w przypadku przedsiębiorców, ponieważ ćwiczenia mogą być Twoje Największa zaleta . Regularne ćwiczenia mogą pomóc poprawić pamięć, koncentrację i uwagę – wszystko, czego potrzebujesz, aby funkcjonować z najwyższą wydajnością podczas prowadzenia firmy.

LifePro Fitness

Oczywiście znalezienie czasu na siłownię nie zawsze jest łatwe. Jeśli pracujesz wielozadaniowo, istnieje coś takiego jak Urządzenie do ćwiczeń pedałów FlexStride Może być bardziej odpowiedni dla twoich potrzeb. Jest w sprzedaży za jedyne 179,99 USD (zwykłe 269 USD).

FlexStide ma 4,7/5 gwiazdek na Amazon, ponieważ ułatwia zabicie dwóch ptaków jednym kamieniem. Na te dni, kiedy jesteś zbyt zajęty, aby długo przebywać z dala od biura, wsuń tę małą maszynę eliptyczną pod biurko i ciesz się treningiem, jednocześnie ćwicząc.

Ma wbudowany uchwyt, dzięki czemu można go łatwo przenosić w dowolne miejsce i oferuje osiem poziomów oporu, skalibrowanych tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom treningowym. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu zmniejszyć stres, uzyskać ujście energii, czy wykonać pełny trening spalający kalorie, to urządzenie Ci pomoże. Dzięki szerokiemu pedałowi i wytrzymałym antypoślizgowym powierzchniom będziesz w stanie zrobić to ciężko, nie martwiąc się o poślizgnięcie i powodowanie zakłóceń. Dodatkowo, na czasy, kiedy możesz się trochę bardziej skupić, jest wyposażony w podświetlany ekran LCD, aby śledzić postępy.

Od rozgrzewek przed treningiem i ćwiczeń regeneracyjnych po treningu po mocny trening cardio bez wychodzenia z ostrzenia, Urządzenie do ćwiczeń pedałów FlexStride Jest to wydajne narzędzie do ćwiczeń dla przedsiębiorców, którzy po prostu muszą wykonywać wiele zadań, aby to wszystko zrobić. Przez ograniczony czas możesz go kupić za 33 procent od 269 do 179,99 USD. To mniej niż rok karnetu na siłownię na coś, z czego będziesz korzystać każdego dnia.

READ  Kwazary: prawdziwy terror wszechświata | Kwazary | astronomia | nauka | Nauki ścisłe

Ceny mogą ulec zmianie.