1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Curtis ucisza Otaniego i Trouta; Yankees wygrali serię vs. Anioły

NOWY JORK — Nestor Curtis utrzymał Shuhei Ohtaniego i Mike’a Trotta z dala od baz, Jose Treviño zaliczył triple-double w pierwszej rundzie po pięciu rundach, a New York Yankees pokonali w czwartek Los Angeles Angels 9-3 po raz drugi z rzędu. potrójna seria w pojedynku All-Star.

Ohtani i Trout poszli 0-na-3 przeciwko Curtisowi. W pojedynku trzech graczy wybranych do Meczu Gwiazd.

Ohtani wyeliminował Wandy’ego Peraltę dwoma outami w siódmym miejscu, a Trout po home runie drugiego bazowego Oswalda Perazy. Anthony Rendon, wciąż bezdomny w tym sezonie, latał z załadowanymi bazami.

Aaron Judge zapalił pierwszą rundę, dzień po trafieniu homera z dwóch biegów i uratowaniu trzech biegów, kradnąc homera Ohtaniego i odrzucając Brandona Drury’ego, nurkując w celu złapania.

Isiah Kiner-Falefa miał parę chwytów nurkowych w środku i trafił w singiel z dwóch przejazdów w siódmym z trzema przejazdami. Anthony Rizzo poszedł 3 za 3 z parą spacerów, podnosząc swoją średnią do 0,344.

Dla Aniołów Luis Rengifo z Wenezueli strzelił gola 2:1 po dwóch biegach.

Dla Yankees, Wenezuelczyk Jiliber Torres ma 4-1 w jednym biegu, Oswald Peraza 4-1 z biegiem, dwa RBI, Oswaldo Cabrera 4-0.

READ  Cecilio Domínguez przybywa do Torreon, aby podpisać Santos