28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul stawia na lokalny rynek i młodych piłkarzy, aby odnowić swój skład

Maszynę wspierają młodzi meksykańscy gracze, mający już 24 lata kariery w klubach Liga MX.

Niebieski krzyż Postaw na zimowy rynek Liga MX i licz na dobre oko Juana Renoso, które będzie wspierać drużynę młodymi zawodnikami, którzy zostali stopniowo wychowani w meksykańskim futbolu.

Celestial wydała główne elementy Dziewiątej Gwiazdy i ma pięć ulepszeń związanych z Clausurą 2022, z których trzy zostały już oficjalnie potwierdzone, podczas gdy pozostałe dwa są tylko kwestią czasu, zanim pojawią się oficjalnie.

Początkowo Christian Tabo pojawił się jako napastnik i zastąpił Jonathana „Capecitę” Rodrigueza, który wkrótce przeszedł do arabskiego futbolu. Tabó, lat 28, był testowany w Atlasie i Puebla i jest jednym z najstarszych wzmocnień, choć wciąż jest bardzo młody.

W drugim przypadku Aurel Antona i Alejandro Mayorga Przybyli na miejsce wymiany Roberto „Biogo” Alvarado. Skrzydłowy „Brujo” ma 24 lata i pokazał Chivasom, co potrafi dzięki swojej szybkości i technice.

Ze swojej strony Mayorga, również 24, przenosi się do swojego trzeciego dużego zespołu po tym, jak był wypożyczony w Pumie. Meksykanin to lewy obrońca, który oprócz szybkości w ataku ma dobrą trajektorię defensywy.

Czwartym wzmocnieniem jest Carlos Rodriguez, który zamiast Luisa Romo przybędzie z Monterrey, aby powstrzymać drużynę Reynoso. „Charlie”, jak wiadomo, ma 24 lata i był regularnym członkiem drużyny Riados, co doprowadziło go do reprezentacji narodowej.

Wreszcie Erik Lira jest ostatnim elementem niebiańskiej układanki, która polega na tym, że meksykańskie zabezpieczenie ma 21 lat i pochodzi od Pum. Mimo że ledwo zadebiutował w 2020 roku, szybko zdobył miejsce w polu Oriazole i został okrzyknięty przez trenera reprezentacji Gerardo Martino, który śledził go jako jedną z przyszłych perspektyw Tricolora.

Ponadto Antuna i Rodríguez mają doświadczenie w selekcji seniorów i brali udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020, co osobiście pomogło im podnieść poprzeczkę w ich grze.

Do tych elementów dołączają młodzi gracze, tacy jak Santiago Jimenez, lat 20 i Sebastian Jurado, lat 24, oraz wychowankowie, jak Rodrigo Huescas, lat 18, który jest jednym z najlepszych kandydatów w niższych ligach.