2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul ogłasza odejście obrońcy Ramiro Funesa Moriego

ESPN16 maja 2023, 21:39Czytanie: 3 minuty.

„Cata” Domínguez ma ofertę odnowienia z Cruz Azul

Leon Lecanda posiada wszystkie informacje na temat La Máquina

La Máquina ogłosiła, że ​​Ameryka Południowa nie będzie kontynuować organizacji już po roku

On Niebieski krzyż Ogłosić wyjazd Argentyński obrońca Ramiro Funes Moriz kim nie będzie dalej Maszyna Na nadchodzące otwarcie 2023 po roku noszenia jasnoniebieskiej koszulki drużyny.

Na swoich portalach społecznościowych zarząd La Noria ogłosił Wyjście wyznawca ’BliźniakJest bratem napastnika Monterrey, Rogelio Funes Mori, najlepszego strzelca klubu wszechczasów.

„Dziękuję ci bardzo za wszystko, Mili! Życzymy sukcesów w przyszłych projektach” – napisał zespół cementu na swoich portalach społecznościowych.

Ramiro Funes Mori nie potrafił rozwiązać defensywnych problemów Cruz Azul.Zdjęcia AP

Jak donoszą media w tym kraju, Olé i TyC Sports, 32-letni piłkarz marzy o zostaniu nowym starterem w argentyńskiej River Plate. Obrońca mógł wrócić do River po ośmiu latach, gdyż odszedł w 2015 roku do armii z Evertonem w angielskiej Premier League, a później obronił koszulkę hiszpańskiego Villarreal.

River Plate stara się wzmocnić swoją obronę i Ramiro Funes Moriktóry wywodził się z niższych szczebli milionerów, przyjedzie jako wolny zawodnik, więc klub będzie musiał jedynie wypłacić mu pensję.

the Wyjście Do Ramiro Funes Mori Z możliwością przybycia Carlosa Salcedo o godz Maszyna. Środkowy obrońca Braavos de Juarez jest podziwiany przez trenera Ricardo „Tuca” Ferrettiego, który dobrze zna meksykańskiego środkowego obrońcę po tym, jak był jego mentorem w Tigres.

podczas usuwania Niebieski krzyż W meczu z Atlasem w powtórce z aktualnego turnieju Clausura 2023 publiczność mocno wygwizdała drużynę, a niektóre z nich były skierowane w stronę środkowego obrońcy, który był krytykowany za swoją niską formę.

READ  W ten sposób włoska prasa rzuciła Chico Perezowi na jego udział w Grand Prix Holandii