5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cristiano, Zlatan, Lewandowski i nie tylko: 10 drużyn już w eliminacjach do Mistrzostw Świata UEFA Katar 2022

Został tylko jeden dzień do fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Świata UEFAW eliminacjach europejskich mamy już 10 drużyn. Mini-turniej, który odbędzie się w marcu, będzie totalnym szaleństwem. Co oznacza, że ​​będziemy mieć zespoły takie jak reprezentacja Portugalii Cristiano RonaldoWłoch Lorenzo Insigne, Szwed Zlatan Ibrahimovic i Polak Robert Lewandowski.


Kto idzie na rekonfigurację?

➤ Dziesięć drużyn, które zajęły drugie miejsce w fazie grupowej fazy pucharowej UEFA.
➤ Dwóch zwycięzców grupowych Ligi Narodów UEFA 2020/21 nie zakwalifikowało się do Kataru 2022 jako mistrzowie w swoim sektorze i nie weszło do kwalifikacji (powtórki) jako wicemistrzowie.


Jakie wybory są już w reprodukcji UEFA?

 • Portugalia (2. w grupie A).
 • Szwecja (Grupa II B).
 • Włochy (Grupa II C).
 • Walia (Grupa E przez Ligę Narodów UEFA).
 • Czechy (2. w grupie E przez Ligę Narodów UEFA).
 • Szkocja (Grupa B i).
 • Rosja (Grupa II h).
 • Polska (Grupa Druga).
 • Macedonia Północna (Grupa II J).
 • Austria (poprzez Ligę Narodów UEFA).

Miejsca nieokreślone?

➤ Grupa D: Finlandia i Ukraina grają na drugim miejscu na ostatniej randce.
➤ Grupa G: Holandia, Turcja i Norwegia zdecydują, kto zostanie mistrzem grupy, a kto ponownie zajmie drugie miejsce.

W przypadku Walii i Czech obie drużyny będą w fazie play-off. Pozostaje tylko wiedzieć, kto zajmuje drugie miejsce w swojej grupie, a kto występuje jako „gość”, ponieważ jest jednym z sektorowych mistrzów Ligi Narodów UEFA, który nie awansował ani z bezpośrednim biletem, ani – w kwalifikacjach – jako sub- kapitan.


zmiana kształtu

 • 12 drużyn w akcji (10 zakwalifikowanych wicemistrzów puli + 2 w Lidze Narodów UEFA).
 • Losuj 26 listopada, aby wybrać 6 starć i 3 klucze (po 4 drużyny).
 • 6 rund półfinałowych na jeden mecz (ta z największą liczbą punktów będzie lokalna).
 • Sześciu półfinalistów awansuje do 3 finałów w jednym meczu (miejsce meczu do ustalenia).
 • Trzech finalistów kwalifikuje się do Mistrzostw Świata w Katarze 2022.
READ  #Wideo potępiające nadużycia policji wobec fana Tigres w San Nicolas

Przekształć daty – PLAYOFFY

Losowanie kwalifikacyjne: 26 listopada 2021 r.
Rundy półfinałowe: 24 i 29 marca 2022 r.
Finały play-offów: 28-29 marca 2022.


Częściowo wykończone szczegóły rysunku

26 listopada odbędzie się remis na 6 meczów (odbędzie się 6 półfinałów). 6 z największą liczbą punktów zostanie dodanych do puli 1, a pozostałe 6 drużyn znajdzie się w puli 2 (4 sub-liderzy z najmniejszą liczbą jednostek +2 wprowadzonych przez Ligę Narodów). 6 z puli 1 będzie w półfinale lokalnie. Ostateczne miejsca zostaną ustalone.

Odnośnie montażu bębnów: W przypadku zespołów, które zajęły drugie miejsce w puli 6 drużyn narodowych, ich wyniki z ostatniego miejsca w swoim sektorze nie będą brane pod uwagę. Dla przykładu: Macedonia zdobyła 18 punktów, ale tylko 12 jednostek będzie się liczyło w tabeli rzutów. (18-6 punktów dodano przeciwko Liechtensteinowi = 12 punktów). Dopóki nie wyrównamy rzeczy obrazami, które były w grupach po 5.

Czy Portugalia może zostać rzucona przeciwko Włochom?

Wielu pytało, czy Portugalia (kierowana przez Cristiano) i Włochy (obecni mistrzowie Europy) mogą spotkać się w kwalifikacjach.

jaka jest odpowiedź? W półfinale nie. Ponieważ obaj byliby w puli 1 (zajęli drugie miejsce), ten scenariusz w pierwszym pojedynku nie byłby opcją. Jedynym sposobem, w jaki mogliby się spotkać, byłby ostateczny potencjał, gdyby znajdowali się na tym samym kluczu/ścieżce (będzie to znane w losowaniu).

Drużyny, które mają już bezpieczne miejsce w pierwszej puli, to Włochy, Portugalia, Rosja i Szkocja. Pozostali dwaj członkowie tego Pojemnik Zostaną zakończone, gdy aktywność zakończy się we wtorek. W półfinale tych sześciu reprezentantów (pula 1) nie zobaczy się nawzajem.


Bezkonkurencyjne dane. Cristiano Ronaldo grał już w playoffach Mistrzostw Świata z reprezentacją Portugalii. Był w drodze do Brazylii 2014. Zepsuł wszystko. Cristiano strzelił gola w pierwszym meczu i strzelił hat-tricka w drugim meczu (był to inny format), rządząc Szwedem Zlatanem Ibrahimoviciem.

READ  Co się stało z Samirem Nasrim? Tak wyglądasz grubo | Zdjęcie

Czy wiedziałeś…? W eliminacjach Mistrzostw Świata w drodze do Rosji 2018 Włochy odpadły. Szwecja zostawiła ich w drodze. Newsletter można powtarzać.