16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cristiano Ronaldo zadeklarował, że „nigdy nie będzie” piłkarzem Manchesteru City

Cristiano Ronaldo zadeklarował, że „nigdy nie będzie” piłkarzem Manchesteru City

plecy Cristiano Ronaldo Dla mnie Premier League Zbliżając się, Portugalczycy opuszczą Juventus na ManchesterJednak ten zespół Nie o to dbał na początku swojej kariery.

CR7Grał w Manchesterze United od 2003 do 2009 roku, w zeszłym roku przyznał to Ronaldo Nie zgodzę się grać dla „Obywateli”Jego celem było zostać piłkarzem Barcelony lub Realu Madryt, a ostatecznie podpisał kontrakt z „Merengue”.

w 2015 r.Mimo sukcesów odniesionych z reprezentacją Hiszpanii krążyły o tym pogłoski opuszczam klub Zapytałem więc prasę Ronaldo Gdyby miał na myśli być częścią Miasto i wrócił do Przedsiębiorstwo odmówiło.

Cristiano skomentuj to Pieniądze nie były czynnikiem W jego decyzji priorytetem była piłka nożna.

Jeśli mówisz o pieniądzach, pojadę do Kataru. Może mają więcej niż Miasto Manchester. Nie chodzi o pieniądze, chodzi o pasję”, odpowiedział Ronaldo in wywiad.

Siedem lat po ostatecznym odrzuceniu reprezentacji Anglii przez Portugalczyków historia jest inna. Manchester Zapłacisz około 30 milionów euro za pomocą 'Lider’ Europejskie media potwierdzają, że to zajmuje godziny oficjalny podpis.

dodaj do tego Ronaldo już wyszedłem Dyrektywa włoska to nie będzie dalej Klub.

Przeczytaj także: Zawodnik Manchesteru City oskarżony o gwałt; Klub go zatrzymuje

READ  Checo Pérez wraca do Suzuki i tym razem szuka podium w Japonii