28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

COVID-19: Czym jest zespół niespokojnego odbytu i jakie są jego objawy?

Prawie dwa lata po pojawieniu się SARS-CoV 2, który powoduje zakażenie wirusem COVID-19, naukowcy wciąż odkrywają Po katastrofie Od choroby, tym razem się dowiedzieli Zespół niepokoju odbytu (Biuro Rachunkowe).

Odkryli to japońscy badacze cierpienie, który może być powiązany z COVID-19.

Według badań opublikowanych w czasopiśmie BMC Infectious Diseases, Zespół niepokoju odbytu Znany również jako zespół niespokojnego odbytu, został odkryty u 77-letniego mężczyzny z Tokio, Japonia.

Zaledwie dwa tygodnie po przejściu COVID-19Podczas odpoczynku starzec zaczął odczuwać ekstremalne ucisk w odbycie, co powodowało, że musiał się ruszać.

Pacjent zauważył, że objawy ustępowały podczas rozciągania, chodzenia, a nawet ćwiczeń, ale powracały, gdy siadał lub kładł się.

Co to jest zespół niepokoju odbytu?

Według badania ten stan jest rodzajem zespół niespokojnych nóg (RLS) i jego pochodzenie to zaburzenie neurologiczne związane z typowymi objawami i skutkami związanymi z jakością życia.

Z powodu zmian neurologicznych i sensorycznych osoby z: Zespół niepokoju odbytu Muszą poruszać kończynami, aby złagodzić swędzenie i pieczenie w tej części ciała.

Jakie są Twoje objawy?

Najczęstsze objawy tego dziwnego stanu to:

  • łaskotać
  • swędzić
  • głupcy
  • Ból
  • Swędzenie

kilka powiedzeń znak choroby podrzędny Najwyższy Urząd ds. Kontroli Finansowej i Odpowiedzialności Można je pomylić z hemoroidami i innymi chorobami; Dlatego ważne jest, aby udać się do lekarza.

Warto zauważyć, że w tej chwili tylko starszy mężczyzna pojawił się w tym zespole, który można powiązać z wirusem SARS-CoV 2, który zabił miliony na całym świecie.

READ  Światowa Organizacja Zdrowia ma oko na Mu, nowy wariant koronawirusa, który może uniknąć odporności na wcześniejsze infekcje lub szczepienia.

Zwrócili na to uwagę japońscy specjaliści Dla mnieporadzę sobie z tym klonazepam, lek stosowany przeciwko COVID-19.

Z informacjami od El Sol de México i Excelsior

Może Cię zainteresować:

Meksyk dodaje 2690 infekcji i 128 zgonów z powodu COVID-19 w ciągu 24 godzin

Meksyk otrzymuje zgodę Centrum Estetycznego na mobilizację szczepionki przeciwko COVID Sputnik-V

Permex wytwarza surowicę z przeciwciałami końskimi do leczenia pacjentów z Covid-19

Organizacja Narodów Zjednoczonych i Światowa Organizacja Zdrowia przedstawiają strategię zakończenia ostrej fazy pandemii COVID