25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cotygodniowi zwycięzcy i przegrani rynku kryptowalut: TON, NEO, W, UNI

Cotygodniowi zwycięzcy i przegrani rynku kryptowalut: TON, NEO, W, UNI

  • Toncoin, Neo i LEO osiągnęły lepsze wyniki niż zyski odnotowane na większości aktywów na rynku.
  • Core, Wormhole i Uniswap znalazły się na szczycie listy największych przegranych.

Tydzień zakończył się trudną notatką dla szerszego rynku kryptowalut Bitcoina [BTC] 13 kwietnia cena prawie spadła poniżej 60 000 dolarów. Pomimo zamieszania ceny niektórych kryptowalut zdołały wzrosnąć.

Jednak wartość większej liczby projektów spadła niż tych, które zwyciężyły. Oto lista największych zwycięzców i przegranych kryptowalut AMBCrypto w tym tygodniu.

Najwięksi zwycięzcy

Tonquin [TON]

Pomimo zawirowań na rynkach… Tonquin [TON] Przekroczył wszelkie oczekiwania i wzrósł o 19,47%. Pomogło to symbolowi wspiąć się na dziewiąte miejsce w rankingach kapitalizacji rynkowej.

Chociaż TON wzrósł wcześniej do 9 dolarów, wskaźniki pokazały, że może nadszedł czas, aby token cofnął się o krok.

Na przykład Awesome Oscillator (AO) na wykresie 4-godzinnym jest ujemny, co wskazuje na rosnącą dynamikę niedźwiedzi.

Indeks względnej siły (RSI) był poniżej 50,00, co oznacza, że ​​dynamika była spadkowa. Podobnie Supertrend pokazał sygnał sprzedaży na poziomie 7,49 USD.

Dlatego też, jeśli TON wzrośnie w kierunku tego poziomu, może napotkać pewien opór i cena może spaść.

Nowe [NEO]

cena Nowe [NEO] W tygodniu, który właśnie się zakończył, wzrosła o 10,21%. Chociaż wartość spadła w ciągu ostatnich 24 godzin, cena wcześniej wzrosła powyżej 20 dolarów.

W momencie publikacji cena NEO wynosiła 17,11 dolarów. Zmniejszył się także wolumen obrotów. Jeśli jednak wolumen spadnie wraz z ceną, trend spadkowy może osłabnąć, a sprzedawcy mogą się wyczerpać.

Jeśli tak się stanie, NEO może spodziewać się krótkotrwałego wzrostu.

UNUS SED LEO [LEO]

Masowy krach na rynku oznaczał symbol UNUS SED LEO [LEO] Był jednym z największych zwycięzców. W chwili publikacji prasy LEO jest notowany na poziomie 5,82 USD, co stanowi wzrost o 1,12% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

READ  Najlepsze oferty, promocje i rabaty już pierwszego dnia

Był to jednak jeden z najniższych poziomów, jakie osiągnął token, a jego cena prawie przekroczyła 6 dolarów 11 kwietnia. W ostatnich godzinach wartość również próbowała odbić.

Jeśli utrzyma dynamikę, LEO może w ciągu kilku dni przekroczyć granicę 6 dolarów.

Najwięksi przegrani

Centrum

istota [CORE] W ciągu ostatnich siedmiu dni cena spadła aż o 45,66%. To sprawiło, że był to najsłabszy zasób na liście 100 najlepszych.

W momencie publikacji prasy cena CORE wynosiła 1,41 USD. Jednak w ciągu tygodnia wartość tokena spadła jeszcze bardziej.

Na przykład 13 kwietnia cena spadła do 1,25 dolara, ponieważ presja sprzedaży wpłynęła na szerszy rynek. Zainteresowanie tokenem również spadło wraz ze spadkiem wolumenu i spadkiem wartości rynkowej.

Wchodząc w nowy tydzień, CORE może odrobić część strat, ale wynik powyżej 2 dolarów może być mało prawdopodobny.

tunel czasoprzestrzenny

Już drugi tydzień z rzędu, tunel czasoprzestrzenny [W] Był jednym z największych przegranych. W chwili pisania tego tekstu cena tokena wynosi 0,59 dolara, co oznacza, że ​​w ciągu ostatnich siedmiu dni stracił on 44,57% swojej wartości.

Jednak perspektywa artystyczna dała promyk nadziei dla tunelu czasoprzestrzennego. W momencie publikacji AMBCrypto zauważyło, że byki utworzyły wsparcie na poziomie 0,47 dolara. To był powód, dla którego cena wzrosła do 0,58 dolara.

Jednak ogólny opór osiągnął 0,81 dolara. Jeśli byki opuszczą tę ścieżkę, W może wzrosnąć w kierunku 1,20 dolara. Z drugiej strony wybicie może spowodować, że cena spadnie poniżej 0,50 USD.

Odczyt RSI jednak rośnie, co wskazuje, że bycza teza może być aktualna, o ile sprzedający jej nie zneutralizują.

com.uniswap

com.uniswap [UNI] Nie mógł powstrzymać się od bycia jednym z największych przegranych po FUD, którego doznał w ciągu tygodnia.

Wcześniej AMBCrypto wspomniany

Jak ostrzeżenie SEC wywołało panikę na rynku i wywołało falę likwidacji.

READ  ¿Cuánto mide un holograma 0?

Realistyczne czy nie, oto ono Wartość rynkowa W w tonach


W rezultacie cena UNI spadła w zeszłym tygodniu o 35,19%. W pewnym momencie wartość tokena spadła do 5,85 dolara. Udało mu się jednak odbić od minimów i w momencie publikacji prasy wynosił 7,32 USD.

W nadchodzących dniach UNI może zaobserwować pewną stabilizację, ale silniejszy postęp na północ może nie nastąpić w najbliższej przyszłości.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.